مرور خبرهای میبد
مرور خبرهای میبد

حداقل کردن حداکثر
بازدید مدیر و اعضای شورای معاونین آموزش و پرورش میبد از مرکز سایبان دریا
مدیر آموزش و پرورش میبد به اتفاق فرماندار و اعضای شورای معاونین اداره از مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و بدسرپرست «سایبان دریا» بازدید نمودند.
دیدار معلمان، مربیان و پرسنل مؤسسه قرآن و عترت حضرت معصومه(س) و مدارس نور با آیه ا... اعرافی
در جلسه دیداری که با حضور آیت ا... اعرافی امام جمعه شهرستان میبد و موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد برگزار گردید ، مؤسسه حضرت معصومه(س) و مدارس نور به تشریح عملکرد و تبیین دستاوردهای مدارس و مؤسسه پرداختند.
بازدید معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان از مراکز اسکان میبد
در چهارمین روز از فروردین 98 آقای حاج علی دهقان معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان به اتفاق شهردار و مدیر آموزش و پرورش از محل های اسکان مسافرین نوروزی بازدید نمودند.
هم‌زمان با روز میبد؛
ده چهره ماندگار شهرستان تجلیل شدند
با حضور مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و فرماندارمیبد در حاشیه همایش نوروزی فرهیختگان میبدی از آقای "محسن موحدی فرد" مدیر آموزش و پرورش و 9 چهره ماندگار شهرستان میبد تجلیل به عمل آمد.
آئین تجلیل از برترین های کنکور 97 شهرستان میبد
با حضور پروفسور محمدعلی کریم زاده میبدی ، دکتر جندقی و جمعی از مسئولین شهرستان ، برگزیدگان کنکور سراسری سال 1397 شهرستان میبد تجلیل شدند.
راه اندازی بازارچه های کسب و کار دانش آموزی مدارس متوسطه اول در شهرستان میبد
بازارچه کارآفرینی جشنواره نوجوان خوارزمی توسط دانش آموزان دبیرستان شاهد باهنر راه اندازی گردید.
برگزاری مسابقات زبان و ادبیات فارسی جشنواره نوجوان خوارزمی
مرحله شهرستانی مسابقات جشنواره نوجوان خوارزمی در رشته زبان و ادبیات فارسی در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار گردید.
جشن نیکوکاری با شعار "عیدی برای همه" همزمان با سراسر کشور در ندوشن برگزار شد .
این مراسم با حضور مسئولین کمیته امداد و معاونت محترم آموزشی آموزش وپرورش شهرستان میبد و همراهان و مسئولین شهر در دبیرستان رازی ندوشن برگزار شد.
زنگ جشن نیکوکاری در مدارس شهرستان میبد نواخته شد
امروز دانش ‌آموزان میبدی پاکت‌های مهربانی خود را در داخل صندوق‌های امداد انداختند تا در ایام عید لبخندی بر لب دانش آموزان نیازمند و محروم بنشانند.
برگزاری مسابقات زبان انگلیسی و آزمایشگاه علوم جشنواره نوجوان خوارزمی
مرحله شهرستانی مسابقات جشنواره نوجوان خوارزمی در رشته های آزمایشگاه علوم و زبان انگلیسی در پژوهش سرای رشیقی و سالن زنده یاد حسین فیروز اداره آموزش و پرورش برگزار گردید.
افتتاح چهارمين نمايشگاه دستاورد هاي علمي و هنري دانش آموزان دبيرستان استعداد هاي درخشان شهيد رحيمي فر
در سالروز ميلاد حضرت زهرا ( س) و روز مادر و زن چهارمين نمايشگاه دستاورد هاي علمي و هنري دانش آموزان دبيرستان استعداد هاي درخشان شهيد رحيمي فر با حضور سركار خانم هاتفي رئيس اداره سمپاد يزد و آقای غفوري معاون آموزشي اداره آموزش و پرورش ميبد افتتاح شد.
برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش میبد
آخرین نشست شورای آموزش و پرورش در سال جاری با حضور مسئولین و اعضاء شورا در بیت حضرت آیت الله اعرافی امام جمعه شهرستان میبد برگزار شد.

خدمات الکترونیک
خدمات الکترونیک

حداقل کردن حداکثر

خدمات الکترونیک صفحه نخست آرشیو خبرها ادارات تابعه بيمه طلايی تالار گفتگو پژوهش سرا نیروی انسانی ( ضمن خدمت )