مرور خبرهای میبد
مرور خبرهای میبد

حداقل کردن حداکثر
راهیابی هنرجویان هنرستان های کاردانش شهرستان میبد به مرحله تئوری کشوری
راهیابی هنرجویان هنرستان های کاردانش شهرستان میبد به مرحله تئوری استانی هفدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی به هنرجویان ، هنر آموزان ، مدیران و اولیای آنان تبریک و تحیت می گوییم.
راهیابی هنرجویان هنرستان های کاردانش شهرستان میبد به مرحله عملی استانی هفدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی
راهیابی هنرجویان هنرستان های کاردانش شهرستان میبد به مرحله عملی استانی هفدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی به هنرجویان ، هنر آموزان ، مدیران و اولیای آنان تبریک و تحیت می گوییم.
دانش آموزان میبد، پیشتاز حفظ قرآن در استان یزد
یزد- ایرنا- رییس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به اینکه میبد بیشترین آمار دانش آموزان حافظ قرآن در سطح استان را دارد گفت: دانش آموزان میبدی با شرکت در«طرح نهضت ملی حفظ جزء سی قرآن کریم » توانستند از میان 61 هزار...
برگزاری مراسم تجلیل از دانش آموزان و فرهنگیان حافظ جزء 30 قرآن کریم
در مراسمی که با حضور بیش از 500 دانش آموز و همکار فرهنگی در سینما طوبی میبد تشکیل شد از دانش آموزان و فرهنگیانی که در طرح ملی نهضت حفظ جزء 30 قرآن کریم شرکت کرده و موفق به حفظ کل جزء 30 شده بودند با اهدای جوایزی تجلیل شد.
دیدار و ابراز هم دردی استاندار یزد با خانواده‌ مرحوم خواجه پور
استاندار یزد به همراه فرماندار میبد و مدیر آموزش و پرورش با خانواده مرحوم میرزا رضا خواجه پور دیدار و مصیبت وارده را به ایشان تسلیت گفتند.
آیت الله اعرافی ؛
برنامه 5 ساله تعامل حوزه و آموزش و پرورش نهایی شده و به زودی ابلاغ خواهد شد
نشست شورای آموزش و پرورش با حضور مسئولین و اعضای شورا در بیت آیت الله اعرافی امام جمعه شهرستان میبد برگزار شد.
برگزاری جلسه مدیران مدارس شهرستان میبد
با توجه به تأکید مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد مبنی بر توجه به مسائل تربیتی مدارس به ویژه در پایان سال تحصیلی و زمان برگزاری امتحانات نوبت دوم ، جلسه ای با حضور مدیران تمام دوره های تحصیلی در سالن آمفی تئاتر زنده یاد حسین فیروز شهرستان میبد برگزار...
سید محمد بطحائی در جمع مدیران ارشد حوزه و آموزش و پرورش :
تغییر هویت نسل جوان کشور در دستور کار دشمن قرار دارد/هجمه ها علیه آموزش و پرورش سنگین و بی سابقه است
ستاد همکاریها/ وزیر آموزش وپرورش گفت: امروز نقشه تغیر هویت جوان و نوجوان ایرانی همچون توپخانه از سوی دشمنان ایران اسلامی جامعه را هدف گرفته است.
آیت الله اعرافی :
ستاد همکاری‌ها با نگاهی راهبردی، علمی و فنی گام برمی دارد
مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور گفت: ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش با نگاهی راهبردی و علمی گام برمی دارد تا امور به سمت افق جدیدتری حرکت کند.
در هفته معلم؛
بازدید از خانواده های شهدای فرهنگی
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، به مناسبت هفته معلم و به پاس جان فشانی معلمان شهید صبح امروز مدیر آموزش و پرورش به اتفاق رئیس دفتر امام جمعه میبد ، معاون سیاسی امنیتی فرماندار ، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران و جانشین...
به مناسبت هفته معلم ؛
عیادت از بیماران فرهنگی شهرستان میبد
به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم مدیر آموزش و پرورش به اتفاق فرماندار شهرستان میبد با حضور در منزل دو همکار معزز بازنشسته فرهنگی آقایان "ناصری" و "صادقی " از آنها عیادت كردند و ضمن تقدیر از زحمات و خدمات اين دو بزرگوار فرهنگي ؛ آرزوي صحت و سلامتي...
کسب مقام سوم مسابقات فوتسال فرهنگیان استان توسط تیم آموزش وپرورش شهرستان میبد
این دوره از مسابقات که با حضور ۱۲ تیم به میزبانی شهرستان خاتم به مدت ۳ روز برگزار گردید تیم آموزش وپرورش شهرستان میبد موفق به کسب مقام سوم این دوره از مسابقات گردید.

خدمات الکترونیک
خدمات الکترونیک

حداقل کردن حداکثر

خدمات الکترونیک صفحه نخست آرشیو خبرها ادارات تابعه بيمه طلايی تالار گفتگو پژوهش سرا نیروی انسانی ( ضمن خدمت )