مرور خبرهای میبد
مرور خبرهای میبد

حداقل کردن حداکثر
« بازگشت

آیین تجلیل از برترین‌های کنکور سال 96 در میبد

با حضور جمعی از مسئولین برگزیدگان کنکور سراسری در شهرستان میبد تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد به نقل از میبد خبر، مراسم تجلیل از برترین های کنکور سال 96 با حضور جمعی از مسئولین، پیشکسوتان، فرهنگیان، معلمان و دانش آموزان در سالن سینما طوبی برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش میبد هدف از برگزاری مراسم را علاوه بر تجلیل از برترین های کنکور، ایجاد انگیزه در دانش آموزان سوم متوسطه و پیش دانشگاهی و رقابت مقتدرانه در کنکور و درخشش هرچه بیشتر و بهتر دانش آموزان شهرستان میبد در کنکور و عرصه های علمی دانست و خاطرنشان نمود دانش آموزان میبدی علاوه بر کسب رتبه اول در کنکور سراسری در فعالیت های پژوهشی نیز صدرنشین هستند و پژوهش سرای رشیقی میبد در دو سال متوالی رتبه ی برتر را به خود اختصاص داده است.

محسن موحدی فرد افزود: موفقیت های آموزش و پرورش متعلق به همه افراد جامعه است و همه به نوعی در این موفقیت نقش دارند.

وی داشتن همت و پشتکار را یکی از معیارهای مهم رسیدن به اهداف عنوان کرد و افزود: دانش آموزان و دانشجویان باید با برنامه ریزی، همت و پشتکار اهداف خود را مشخص کنند و برای رسیدن به اهداف پشتکار داشته باشند. 

آیت‌الله علیرضا اعرافی نیز در این مراسم ضمن تبریک سال جدید و ایام عید نوروز قدردانی از مدیران آموزش‌وپرورش و دانش آموزان و معلمان در این مراسم، اظهار داشت: چشم‌های ما به آینده درخشان شما دانش آموزان است که شما امید این کشور هستید و تمام مسئولان شهر وظیفه‌دارند در خدمت شما یک حرف و یک‌سخن و یکدست باید باشد.

وی افزود: شهرستان میبد مسئولان و خیرین و مردم همه آموزش‌وپرورش را در صدر کارها قرار داده‌اند و همه ما در حد توان تلاش خواهیم کرد تا خالقانی برای شما نوجوانان و جوانان عزیز باشیم و همواره در شورای آموزش‌وپرورش بر این امر مهم تأکید داریم.
 
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه دانش آموزان ذخایر شهر و استان و حتی کشور بزرگ ایران هستند، تصریح کرد: این شما دانش آموزان هستید که آینده علم و صنعت و دانش و فن‌آوری و فرهنگ و اخلاق را خواهید ساخت و شما پیشگامان کشور و آینده این سرزمین هستید.
 
امام‌ جمعه میبد تأکید کرد: دستگاه آموزش‌وپرورش و مسئولان کشوری و استانی توجه به آموزش‌وپرورش دارند اما باید بیشتر توجه کنند و در سند تحول آموزش‌وپرورش جایگاه بسیار راهبردی دارد و مسئولان باید توجه بیشتری کنند و اما با قطع‌نظر از آن‌ها همه باید اهتمام بورزیم تا خیال معلم و مربی از تربیت این نسل آسوده باشد و آسایش و آرامش خاطر دانش‌آموز و معلم از اصولی است که باید موردتوجه قرار گیرد.
 
آیت الله اعرافی تصریح داشت: ما زمانی در کشور به رشد و تعالی خواهیم رسید که آموزش‌وپرورش ما به همه ابعاد نیاز کشور توجه کند که در آینده نیز به بزرگان و محققان و دانشمندان نیاز داریم.
 
وی در پایان بابیان اینکه در تمام زمینه‌ها چه دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه و صنعت نیازمند دانش آموزان فرهیخته و پرنشاط هستیم، عنوان کرد: آموزش پرورش باید تمام این ابعاد را مد نظر بگیرد و نیرو تربیت کند تا هرکدام از این دانش آموزان جای خالی را در این زمینه‌ ها پر کنند و نیاز کشور را تأمین کنند و همچنین نخبگان نیز همت خود را بلند بگیرند و آموزش پرورش باید نگاهش به قله‌ های بزرگ و افق‌ های روشن باشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد
آدرس کوتاه:

خدمات الکترونیک
خدمات الکترونیک

حداقل کردن حداکثر

خدمات الکترونیک صفحه نخست آرشیو خبرها ادارات تابعه بيمه طلايی تالار گفتگو پژوهش سرا نیروی انسانی ( ضمن خدمت )