مرور خبرهای میبد
مرور خبرهای میبد

حداقل کردن حداکثر
« بازگشت

بازدید یک روزه معاون آموزش ابتدایی اداره کل از مدارس و مراکز پیش دبستانی شهرستان میبد

معاون آموزش ابتدایی اداره کل و تیم همراه از مدارس و مراکز پیش دبستانی شهرستان میبد بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد،  معاون آموزش ابتدایی ، رییس اداره دوره اول، رییس اداره تکنولوژی وگروه های آموزشی و کارشناسان آن حوزه به همراهی سرگروه های آموزشی استان،  فعالیت های آموزشی مدارس و مراکز پیش دبستانی شهرستان  میبد را مورد ارزیابی قرار دادند.

در ادامه " سعیده بهادر زاده " معاون آموزش ابتدایی اداره کل در جمع مدیران مدارس ابتدایی و مراکز پیش دبستانی شهرستان میبدحاضر شد و ضمن عرض خداقوت به مدیران و شنیدن دیدگاه ها، نظرات و مشکلات آن ها در امور آموزشی ، طرح و برنامه های حوزه آموزش ابتدایی ( طرح تدبیر- دستورالعمل مشق زندگی - تکالیف مهارت محور–  برنامه ویژه مدارس ) را در سال تحصیلی  جدید تشریح نمود.

در این جلسه همچنین بر ممنوعیت برگزاری آزمون های تستی از سوی موسسات آموزشی مختلف و همچنین ممنوعیت استفاده از کتب کمک آموزشی در مدارس تاکید گردید.

در پایان، معاون آموزش ابتدایی اداره کل و تیم همراه،در جلسه جمع بندی که با حضور معاون آموزشی و کارشناسان شهرستان در محل اداره آموزش وپرورش میبدبرگزار گردید به ارایه  گزارش و بیان نقاط قوت و نقاط قابل پیگیری 29 مدرسه بازدید شده پرداختند.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه:

خدمات الکترونیک
خدمات الکترونیک

حداقل کردن حداکثر

خدمات الکترونیک صفحه نخست آرشیو خبرها ادارات تابعه بيمه طلايی تالار گفتگو پژوهش سرا نیروی انسانی ( ضمن خدمت )