مرور خبرهای میبد
مرور خبرهای میبد

حداقل کردن حداکثر
در هفته معلم؛
تقدیر فرمانده نیروی انتظامی و راهور شهرستان میبد از معلمان
در سومین روز از هفته معلم، سرهنگ موسوی فرمانده نیروی انتظامی و سرهنگ دهقانی فرمانده پلیس راهورشهرستان میبد با مدیرآموزش‌وپرورش میبد دیدار کردند و این روز را به ایشان و جامعه فرهنگیان شهرستان میبد تبریک گفتند.
در هفته معلم؛
گردهمایی فرهنگیان پیشکسوت و شاغل بخش ندوشن دراردوگاه آیه ا... خامنه ای بنستان
این گردهمایی با اجرای برنامه های متنوع و شاد، اجرای مسابقه خواندن شعر شاعر کشوری سید ابوالفضل طبا طبایی و اجرای موسیقی سنتی توسط نجاتعلی جعفری و حضور یکی از خانوادهای شهدای فرهنگی برگزار گردید .
در اولین روز از هفته معلم؛
دیدار فرماندار، رئیس دفتر و نماینده آیت ا... اعرافی با مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد
به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم فرماندار و رئیس دفتر و نماینده آیت ا... اعرافی با حضور در دفتر مدیر آموزش و پرورش و دیدار با کارشناسان دوایر داخلی روز و هفته معلم را به ایشان و جامعه فرهنگیان شهرستان میبد تبریک گفتند.
پیام فرماندارمیبد به مناسبت گرامیداشت «روز معلم»
فرماندارمیبد در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطر معلم شهید استاد شهید مرتضی مطهری، روز و هفته معلم را به طلایه داران عرصه تعلیم و تربیت تبریک گفت.
به مناسبت هفته معلم ؛
همایش پیاده روی عمومی
همایش پیاده روی عمومی با همکاری اداره ورزش و جوانان ،مدیریت آموزش و پرورش و شهرداری شهرستان میبد در محوطه دانشگاه آزاد میبد برگزار می شود.
تجلیل از خیر مدرسه ساز آموزشگاه دخترانه امام حسین (ع) بارجین
به منظور تجلیل و تکریم از خیرمدرسه ساز و با هماهنگی شورای مدرسه تعدادی از دانش آموزان آموزشگاه امام حسین(ع) به نمایندگی از طرف 350 نفر از دانش آموزان در مسجد امام حسین(ع) بارجین از حاج مصطفی بقائی خیر نمونه استانی تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
تجلیل از خیر مدرسه‌ساز روستای مهرآباد میبد
در مراسمی‌ با حضور بخشدار مرکزی و مدیر آموزش و پروش شهرستان میبد از «دکتر سید محمد میر رکنیان» خیر مدرسه‌ساز روستای مهرآباد تجلیل به عمل آمد.
بازدید مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش‌وپرورش از اردوگاه بنستان میبد
"علی رمضانی" مدیرکل فرهنگی هنری و فضاهای پرورشی وزارت آموزش‌وپرورش به اتفاق فرماندار میبد، معاونین پرورشی و پشتیبانی و رئیس اداره فرهنگی هنری اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و رئیس آموزش و پرورش شهرستان تفت از اردوگاه دانش آموزی آیت ا... خامنه ای...
در آستانه روز و هفته معلم ؛
نشست شورای معاونین با حضور نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی
در آستانه فرارسیدن روز و هفته " گرامیداشت مقام معلم " نشست شورای معاونین با حضور دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی نماینده مردم شریف میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی با محوریت هفته معلم برگزار شد.
تفاهم نامه احداث یک آموزشگاه 9 کلاسه دیگر درمیبد امضا شد
یک خیر نیک اندیش میبدی تفاهم نامه احداث یک آموزشگاه 9کلاسه با آموزش و پرورش را امضاء کرد.
افتتاح پروژه برق‌‌رسانی به اردوگاه دانش آموزی بنستان میبد
مدیر توزیع نیروی برق استان یزد گفت: برای برق‌ رسانی به اردوگاه دانش آموزی بنستان میبد اعتباری بالغ بر 900 میلیون تومان هزینه شده است.
مدیرآموزش و پرورش میبد؛
بیش از 90 درصد مدارس میبد خیری هست
بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در شهرستان میبد با حضور فرماندار ، مسئولین استان و شهرستان و جمعی ازخیرین مدرسه ساز این شهرستان در دبیرستان شاهد میرمحمدی برگزار شد .

خدمات الکترونیک
خدمات الکترونیک

حداقل کردن حداکثر

خدمات الکترونیک صفحه نخست آرشیو خبرها ادارات تابعه بيمه طلايی تالار گفتگو پژوهش سرا نیروی انسانی ( ضمن خدمت )