مرور خبرهای میبد
مرور خبرهای میبد

حداقل کردن حداکثر
دیدار و ابراز هم دردی استاندار یزد با خانواده‌ مرحوم خواجه پور
استاندار یزد به همراه فرماندار میبد و مدیر آموزش و پرورش با خانواده مرحوم میرزا رضا خواجه پور دیدار و مصیبت وارده را به ایشان تسلیت گفتند.
آیت الله اعرافی ؛
برنامه 5 ساله تعامل حوزه و آموزش و پرورش نهایی شده و به زودی ابلاغ خواهد شد
نشست شورای آموزش و پرورش با حضور مسئولین و اعضای شورا در بیت آیت الله اعرافی امام جمعه شهرستان میبد برگزار شد.
برگزاری جلسه مدیران مدارس شهرستان میبد
با توجه به تأکید مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد مبنی بر توجه به مسائل تربیتی مدارس به ویژه در پایان سال تحصیلی و زمان برگزاری امتحانات نوبت دوم ، جلسه ای با حضور مدیران تمام دوره های تحصیلی در سالن آمفی تئاتر زنده یاد حسین فیروز شهرستان میبد برگزار...
سید محمد بطحائی در جمع مدیران ارشد حوزه و آموزش و پرورش :
تغییر هویت نسل جوان کشور در دستور کار دشمن قرار دارد/هجمه ها علیه آموزش و پرورش سنگین و بی سابقه است
ستاد همکاریها/ وزیر آموزش وپرورش گفت: امروز نقشه تغیر هویت جوان و نوجوان ایرانی همچون توپخانه از سوی دشمنان ایران اسلامی جامعه را هدف گرفته است.
آیت الله اعرافی :
ستاد همکاری‌ها با نگاهی راهبردی، علمی و فنی گام برمی دارد
مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور گفت: ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش با نگاهی راهبردی و علمی گام برمی دارد تا امور به سمت افق جدیدتری حرکت کند.
در هفته معلم؛
بازدید از خانواده های شهدای فرهنگی
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، به مناسبت هفته معلم و به پاس جان فشانی معلمان شهید صبح امروز مدیر آموزش و پرورش به اتفاق رئیس دفتر امام جمعه میبد ، معاون سیاسی امنیتی فرماندار ، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران و جانشین...
به مناسبت هفته معلم ؛
عیادت از بیماران فرهنگی شهرستان میبد
به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم مدیر آموزش و پرورش به اتفاق فرماندار شهرستان میبد با حضور در منزل دو همکار معزز بازنشسته فرهنگی آقایان "ناصری" و "صادقی " از آنها عیادت كردند و ضمن تقدیر از زحمات و خدمات اين دو بزرگوار فرهنگي ؛ آرزوي صحت و سلامتي...
کسب مقام سوم مسابقات فوتسال فرهنگیان استان توسط تیم آموزش وپرورش شهرستان میبد
این دوره از مسابقات که با حضور ۱۲ تیم به میزبانی شهرستان خاتم به مدت ۳ روز برگزار گردید تیم آموزش وپرورش شهرستان میبد موفق به کسب مقام سوم این دوره از مسابقات گردید.
به مناسبت هفته معلم ؛
مراسم سپاس معلم در شهرستان میبد برگزار شد
به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم و با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد و همکارانشان ، مدیر و معاون پرورشی آموزش و پرورش میبد، مراسم سپاس معلم در دبیرستان دخترانه مجدزاده برگزار شد.
در چهارمین روز از هفته معلم؛
تقدیر فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان میبد از معلمان
در چهارمین روز از هفته معلم، سرهنگ بهشتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد به اتفاق همکارانشان با مدیرآموزش‌وپرورش میبد دیدار کردند و این روز را به ایشان و جامعه فرهنگیان شهرستان میبد تبریک گفتند.
به مناسبت هفته معلم ؛
مر اسم سپاس از معلم در مدارس بخش ندوشن برگزار شد .
به مناسبت هفته معلم ، امام جمعه موقت، بخشدار و شهردار، مدیر آموزش وپرورش ندوشن با حضور در مدارس با اهدای شاخه گل روز معلم را به فرهنگیان تبریک گفته و از زحمات آنان تشکر وقدر دانی نمودند .
در هفته معلم؛
تبریک هفته معلم توسط دانش آموزان دبیرستان استعدادهای درخشان شهید ذوالفقاری میبد
مدیر، معاون و جمعی از دانش آموزان دبیرستان استعدادهای درخشان شهید ذوالفقاری با حضور در دفتر مدیریت و دوایر داخلی اداره آموزش و پرورش میبد ضمن اهدای گل و شیرینی روز و هفته معلم را به ایشان و جامعه فرهنگیان تبریک گفتند.

خدمات الکترونیک
خدمات الکترونیک

حداقل کردن حداکثر

خدمات الکترونیک صفحه نخست آرشیو خبرها ادارات تابعه بيمه طلايی تالار گفتگو پژوهش سرا نیروی انسانی ( ضمن خدمت )