خدمات الکترونیک
خدمات الکترونیک

حداقل کردن حداکثر
« بازگشت

مراسم تجلیل از ائمه جماعت و مبلغان مدارس

مراسم تجلیل از ائمه جماعت و مبلغان مدارس با حضور آیت ا... اعرافی امام جمعه میبد، موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش ، ابوطالب دخت رئیس حوزه برادران ، مشیری رئیس شورای مبلغان و ابراهیمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی میبد در بیت معظم له برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، در این مراسم 161 امام جماعت و 40 مبلغه خواهر که کار برگزاری نماز جماعت و تبلیغ امور دینی و احکام در مدارس را به عهده دارند حضور داشتند.

در ابتدای جلسه موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش گزارشی از حضور ائمه جماعت و مبلغان در مدارس، تعداد نمازخانه ها ، مدارسی که نمازخانه ندارند ، مدارسی که نمازخانه مناسب ندارند ارائه نمودند. همچنین ایشان به بعضی از مشکلات موجود در مدارس در امر برگزاری نماز جماعت اشاره نمودند.

سپس چند نفر از ائمه جماعت دیدگاههای خود را در خصوص نمازجماعت بیان داشتند.

در ادامه آیت ا... اعرافی ضمن قدردانی از آموزش و پرورش به پاس مهیا نمودن زمینه حضور این تعداد امام جماعت و مبلغ در مدارس نکات بسیار ارزنده و کارساز برای جذب دانش آموزان به نماز بیان نمودند.

ایشان به ائمه جماعت و مسؤلین آموزش و پرورش تاکید نمودند اشاعه فرهنگ دینی ، انقلابی ، اخلاقی و معنوی باید سرلوحه کار باشد و تمام مدیران ، معلمان و مربیان باید در این خصوص حساسیت به خرج دهند.

ایشان همچنین از ائمه جماعت خواستند برای حضور در مدارس مبادرت به تهیه محتوای مناسب نمایند و به نسل جوان و آموزش و پرورش نگاه ویژه داشته باشند.

حضرت آیت ا... اعرافی حضور معلمان و کادر آموزشگاه را در بین دانش آموزان برای اقامه نماز جماعت مهم دانستند و یکی از مهمترین راههای جذب دانش آموزان به نماز جماعت را این مهم برشمردند.

در پایان این جلسه آیت ا... اعرافی با اهدای هدیه ای معنوی از تمام ائمه جماعت و مبلغان  به پاس حضور در مدارس تقدیر بعمل آوردند.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه:

خدمات الکترونیک صفحه نخست آرشیو خبرها ادارات تابعه بيمه طلايی تالار گفتگو پژوهش سرا نیروی انسانی ( ضمن خدمت )