آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

ابتکار خلاقانه مدیریت دبیرستان گلشن میبد در فضای مجازی (شاد)

ابتکار خلاقانه مدیریت دبیرستان گلشن میبد در فضای مجازی (شاد)


به مناسبت ایام الله دهه مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی؛
پیشنهاد تغییر عکس پروفایل دانش آموزان در برنامه پیام رسان شاد با عکس هایی از خود و پرچم مقدس ایران اسلامی

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، امامی مدیر دبیرستان گلشن در این مورد گفت :

با توجه به تعطیلی مدارس  و عدم امکان برگزاری جشن های گرامی داشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آذین بندی مدارس به صورت حضوری و فیزیکی در مدارس و با مشارکت دانش اموزان ، در این راستا این گونه جشن ها در فضای مجازی و متناسب سازی حال و هوای گروه های درسی و کلاسی با روزهای دهه مبارک فجر از طرف مدیریت دبیرستان گلشن میبد به دانش آموزان پیشنهاد شد تا نسبت به تغییر عکس پروفایلشان در برنامه پیام رسان شاد با تصاویری از خود که در آنها از طرح پرچم مقدس ایران اسلامی استفاده شده باشد اقدام کنند.

این پیشنهاد با استقبال فراوان دانش‌آموزان روبرو گردید و تقریبا تمامی دانش آموزان نسبت به تغییر عکس های پروفایل خود اقدام نمودند.

 ایشان در ادامه افزود ؛ این اقدام مجازی در راستای ادامه آموزش مجازی و با همان تمهیدات در پیام رسان شاد، فضای بسیار مفرح و شاد و شورانگیزی در این روزهای مبارک فراهم کرده است . همچنین در راستای برگزاری جشن های مجازی از دانش آموزان خواسته شد نسبت به ارسال کارت پستال های تبریک و ویدئو و کلیپ های شاد و خنده دار اقدام کنند که نمونه آثار دانش آموزان در کانال آموزشگاه در پیام رسان شاد منعکس گردید و بازتاب بسیار خوبی داشته است.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :