نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اجرای صبحگاه مشارکت در هفته ی شوراهای آموزش و پرورش

اجرای صبحگاه مشارکت در هفته ی شوراهای آموزش و پرورش


اجرای صبحگاه مشارکت در هفته ی شوراهای آموزش و پرورش
اسعدی مدیر آموزش و پرورش ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول ونکوداشت هفته ی شوراهای آموزش و پرورش ، مقدم حضار را گرامی داشت .

وی در ادامه ضمن معرفی شوراها در مدیریت و مدارس ، شورای آموزش و پرورش را رأس همه ی شوراها دانست و گفت :

موفقیت های آموزش و پرورش شهرستان در زمینه ها ی مختلف، مرهون  تصمیم گیریی های خوب اعضای شورای آموزش و پرورش است که شکل می گیرد .

اسعدی با بیان اینکه حضور مستمر حضرت آیت ا ... اعرافی امام جمعه شهرستان و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور و حجت الاسلام والمسلمین یحیی زاده نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در جلسات شورای آموزش و پرورش و استفاده از نظرات ، ایده ها و حمایت های مالی و معنوی این دو ظرفیت مهم ، باعث ارتقای نظام تعلیم و تربیت شهرستان شده است .

اسعدی با برشمردن جایگاه شورای شهرستان در استان گفت : شورای آموزش و پرورش این شهرستان در چند سال اخیر با توجه به ارزیابی های به عمل آمده در استان توانسته است در سال 88 رتبه سوم ، سال 89 رتبه دوم  و سال 90 رتبه اول بین مناطق 16 گانه استان یزد را کسب نماید .

در پایان مدیر آموزش و پروش از فعالیت های مدیریت آموزشگاه ، انجمن اولیا و مربیان ،  دیگر همکاران و دانش آموزان فعال آموزشگاه  شهید فلاح تقدیر و تشکر نمود.

اجرای مقاله ، سرود وقرائت پیام مشترک فرماندار ومدیرآموزش وپرورش و اهدای جوایز به اعضای انجمن اولیاو مربیان آموزشگاه و دانش آموزان مجری برنامه صبحگاه هفته ی شورا از برنامه های دیگر این مراسم بود .