آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

اجرای نهضت فرهنگی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مدارس میبد

اجرای نهضت فرهنگی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مدارس میبد


به منظور کاهش آسیب های اجتماعی در مدارس شهرستان میبد کارشناسی پیشگیری از آسیب های اجتماعی مدیریت آموزش و پرورش طرح نهضت فرهنگی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مدارس با شعار " دانش آموزان ، والدین و مدرسه ، مراقبت در برابر رفتارهای پرخطر و نوپدید و فوریت های اجتماعی " را به اجرا گذاشته است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، به این منظور کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد با حضور دکتر صادقی پور و شرکت 400 نفر از اولیاء هنرستان های پسرانه میبد در محل سینما دانش آموز طوبی برگزار گردید.

همچنین کلیه معاونین ، مربیان و مشاوران مدارس با حضور دکتر قائم محمدی روز سه شنبه مورخ 5/9/98 در سالن اجتماعات زنده یاد حسین فیروز اداره آموزش و پرورش با شیوه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی آشنا شدند.

به همین منظور برای اولیای هنرستان های دخترانه شهرستان میبد امروز چهارشنبه مورخ 6/9/98 در محل سینما طوبی میبد کارگاه آموزشی مهارت های زندگی به منظور کاهش پدیده طلاق و با سخنرانی خانم دکتر اسماعیلی برگزار می گردد.

لازم به ذکر است شفاعی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش میبد در ابتدای جلسات برگزار شده به اولیا ، مدیران ، معاونین ، مربیان و مشاوران مدارس تأکید کرد برای برگزاری هرگونه کارگاه آموزشی برای اولیا ، اعزام کارشناس به مدارس برای توجیه دانش آموزان و نیز برگزاری دوره های خاص پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای کارکنان آموزشگاه این معاونت آمادگی کامل دارد.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :