آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

اختتامیه طرح ملی لاله های روشن برگزار شد

اختتامیه طرح ملی لاله های روشن برگزار شدبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، با حضور فرماندار ، فرمانده سپاه ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، مدیر آموزش و پرورش ، معاونین و جمعی از کارشناسان اداری و مدیران و مربیان پرورشی مدارس میبد مراسم معنوی اختتامیه طرح ملی لاله های روشن در محل سالن آمفی تئاتر زنده یاد حسین فیروز اداره آموزش و پرورش برگزار شد و از مدیران و معلمان ده آموزشگاه شهرستان میبد تجلیل شد .

سجادی پور فرماندار میبد؛
جشنواره لاله های روشن دانش آموزان را با نسل دفاع مقدس پیوند می دهد.

سجادی پور فرماندار میبد در اختتامیه جشنواره لاله های روشن گفت : آموزش و پرورش شهرستان میبد در کنار تعلیم و تربیت ،در فعالیت های فرهنگی مختلف پیشتاز است .
سجادی پور آشنایی دانش آموزان را در طرح جشنواره لاله های روشن، با فرهنگ شهید و شهادت را پیوند دانش آموزان با نسل دوران دفاع مقدس خواند و گفت : 4هزار شهید دانش آموز در دفاع مقدس نشان می دهد که دانش آموزان نقش آفرین بودند .
وی با بیان اینکه با مردمی کردن جنگ و سپاه و بسیج در هشت سال دفاع مقدس جنگ را مدیریت کردیم اظهارداشت:برای ماندگاری نام و یاد شهداء باید فرهنگ شهداء را به دانش آموزان منتقل کنیم .
محمد رضا کارگر مدیر آموزش و پرورش میبد نیز در اختتامیه سومین جشنواره لاله های روشن که درسالن فیروز آموزش وپرورش میبد برگزار شد گفت: دانش آموزان هرمدرسه در اول سال تحصیلی در طرح جشنواره لاله های روشن، یک شهید فرهنگی و یا دانش آموز را انتخاب می کنند.
کارگر افزود: این دانش آموزان درطول یکسال تحصیلی با حضور در منزل خانواده شهید و مطالعه و تحقیق و پرس و جو با خانواده و وصیت نامه ها و آثار و فعالیت های این شهید آشنا می شوند .
مدیر آموزش و پرورش میبد با بیان اینکه این جشنواره با همکاری سپاه و بسیج دانش آموزی و بنیاد شهید با آموزش و پرورش و مدارس اجرا شد ؛ جمع آوری آثار و وصیت نامه های شهداء و تولید محتوا و تهیه کلیپ را از دستاوردهای دانش آموزان مدارس میبد در جشنواره لاله های روشن بیان کرد .سرهنگ مصطفی بهشتی فیروز آبادی هم گفت : گنجینه تاریخی معنوی که سپاه در دانشگاه آزاد میبد راه اندازی کرده است مورد استقبال عموم قرارگرفته است. بهشتی افزود: آثار و دستاوردهای شهداء که از طر یق دانش آموزان در طرح جشنواره لاله های روشن جمع آوری می شود در این گنجینه نگهداری خواهد شد .

آدرس کوتاه :