نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیات جنگی از میبد

اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیات جنگی از میبد


240 نفر از دانش آموزان از 6 آموزشگاه دخترانه شهرستان میبد درقالب اردوی راهیان نور امروز صبح از مصلی آیت الله اعرافی راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد،جعفرشفاعی معاون پرورشی آموزش وپرورش میبد گفت: این اردو 4روزه است و دانش آموزان از مناطق عملیاتی طلائیه،دهلاویه،معراج شهدا ،اروندکنار،یادمان شلمچه و موزه دفاع مقدس درخرمشهر بازدید خواهند کرد.

ایشان خاطرنشان نمود دانش آموزان با شرکت در رزمایش وقایع انقلاب اسلامی با حوادث و تاریخ 39 ساله جمهوری اسلامی آشنا می شوند.

شفاهی هدف از این اردو را آشنایی دانش آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت و بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس بیان داشت.

وی در ادامه اظهار داشت: اردوهای راهیان نور همچون یک انقلاب فرهنگی عظیم بوده و از این اقدام و ظرفیت مناسب فرهنگی می توان برای مقابله با هجمه نرم دشمنان و اعتلای اصول انقلاب اسلامی استفاده مناسب کرد. زائران و به ویژه جوانان با شرکت در کاروانهای راهیان نور می توانند با حضور در سرزمینهای عملیاتی درک کنند که چگونه رزمندگان و شهدا در دوران دفاع مقدس دشمن را از خاک میهن بیرون راندند و حتی اجازه تصرف یک وجب از خاک ایران را نیز به آنها ندادند.

شفاعی افزود: درهراتوبوس یک روای ویک روحانی ،دانش آموزان را همراهی می کنندتا ضمن آشنا  کردن آنها با مناطق و شرح تاریخ دفاع مقدس به سوالات آنها در زمینه های مختلف پاسخ دهند.

 

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :