آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیات جنگی از میبد

اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیات جنگی از میبد


280 نفر از دانش آموزان از 7 آموزشگاه دخترانه شهرستان میبد درقالب اردوی راهیان نور امروز صبح از مصلی آیت الله اعرافی راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد،جعفرشفاعی معاون پرورشی آموزش وپرورش میبد گفت: این اردو 4روزه است ودر این سفر دانش آموزان از یادمان های شهدای هویزه، شلمچه، فکه، طلائیه، پادگان شهید عاصی زاده و جزیره مجنون بازدید خواهند کرد.

شفاعی هدف از این اردو را آشنایی دانش آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت و بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس بیان داشت.

وی در ادامه اظهار داشت: اردوهای راهیان نور همچون یک انقلاب فرهنگی عظیم بوده و از این اقدام و ظرفیت مناسب فرهنگی می توان برای مقابله با هجمه نرم دشمنان و اعتلای اصول انقلاب اسلامی استفاده مناسب کرد. زائران و به ویژه جوانان با شرکت در کاروانهای راهیان نور می توانند با حضور در سرزمینهای عملیاتی درک کنند که چگونه رزمندگان و شهدا در دوران دفاع مقدس دشمن را از خاک میهن بیرون راندند و حتی اجازه تصرف یک وجب از خاک ایران را نیز به آنها ندادند.


شفاعی افزود: درهراتوبوس یک راوی ویک روحانی ،دانش آموزان را همراهی می کنندتا ضمن آشنا  کردن آنها با مناطق و شرح تاریخ دفاع مقدس به سوالات آنها در زمینه های مختلف پاسخ دهند.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :