آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

اعلام برنامه های هفته سواد آموزی استان

اعلام برنامه های هفته سواد آموزی استان 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،" مرات امین الرعایا" با اشاره به روز شمار این هفته گفت : برنامه های این هفته از  4 لغایت 10 دیماه ادامه دارد.

وی شنبه 4دیماه را روز تمهید مقدمات اعلام کرد و افزود: 4 و 5 دی ماه به ترتیب روز سوادآموزی و رسانه و سواد آموزی و اقتصاد مقاومتی بیان کرد.

امین الرعایا 6 دی ماه رانیز روز سواد آموزی و مسئولین ، 7 دی ماه را روز سوادآموزی و تجدید میثاق با آرمان های امام(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، 8 دی ماه را روز سواد آموزی و مشارکت های بین بخشی بیان کرد.

معاون نهضت سواد آموزی اداره کل افزود: روزپنج شنبه 9 دی روز سوادآموزی و نکوداشت یاد شهدا و 10 دی ماه روزسوادآموزی و ترویج فرهنگ نمازو انتظار نامگذاری شده است .

امین الرعایا برگزاری اتاق فکر با موضوع نگهداشت سوادآموز، بازدید اصحاب رسانه از کلاس های سواد آموزی نواحی یک و دو یزد، برگزاری اتاق فکر سواد آموزی با موضوع تبلیغ و ترویج و مشارکت در سوادآموزی، دیدار با مسئولین استان ، برگزاری انشاء نویسی با موضوع پرسش مهر ریاست جمهور و دیدار مدیر کل و اعضاء شورای پشتیبانی سواد آموزی از پیشکسوتان سواد آموزی  را از جمله برنامه های این هفته برشمرد.

وی دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد، برگزاری مراسم تجلیل از مدیران مدارس و چهره های موفق ، برگزاری نمایشگاه عملکرد سوادآموزی، راه اندازی اتوبوس طرح آموزش زبان و رایانه، برگزاری جلسه با رابطین سوادآموزی دستگاههاآ برگزاری مراسم نکوداشت یاد شهدا در مسجد روضه محمدیه و شرکت کارکنان، آموزش دهندگان سواد آموزی در آیین عبادی سیاسی نمازجمعه از دیگر فعالیت های هفته گرامیداشت نهضت سواد آموزی عنوان کرد.

آدرس کوتاه :