آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

آغاز احداث یک باب مدرسه 6کلاسه دربخش مرکزی میبد

آغاز احداث یک باب مدرسه 6کلاسه دربخش مرکزی میبد


با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان ، فرماندار میبد ، مسئول دفتر امام جمعه ،مدیرآموزش وپرورش ،بخشدار مرکزی و جمعی ازمسئولین احداث یک باب مدرسه خیری 6کلاسه در زیربنای هزار و یکصد مترمربع در روستای محمد آباد شهرستان میبد آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، حسین فلاح فرماندار میبد با قدردانی از خیر این مدرسه گفت: هزینه در ساخت مدرسه باقیات و صالحاتی است که برجای می ماند و چه کاری بهتر از احداث مکانی که درآن  فرزندان ایران اسلامی بتوانند مسیر تعلیم و تربیت را طی کنند .

فرماندار آموزش و پرورش را درصدر برنامه های شهرستان میبد خواند و گفت:با پیشتازی خیران نیک اندیش ، احداث مدرسه به یک فرهنگ درمیبد تبدیل شده است تا مدیران و معلمان و دانش آموزان جز  تعلیم و تربیت و کسب و دانش دغدغه ایی نداشته باشند.

محمدجواد احمدی بخشدارمرکزی میبد گفت : با توجه به رشد جمعیت درسه روستای محمدآباد ،جهان آباد و حجت آباد و مختلط بودن دانش آموزان و همچنین قدیمی بودن ساختمان مدرسه شهید رنجبر ، نیاز مبرم به یک باب آموزشگاه جدید بود .

احمدی افزود: با پی گیری فرماندار ، جلال عباسی یکی از خیران میبد متعهد شد مدرسه 6کلاسه ایی را در زمینی به مساحت پنج هزارمترمربع و  زیربنای هزار و یکصد مترمربع در دو طبقه  با 4میلیارد تومان ظرف مدت یکسال احداث کند .

محمدجواد احمدی در این مراسم باقدردانی از فرماندار،خیراین مدرسه و اداره کل نوسازی مدارس و حمایت های امام جمعه و نماینده مردم میبد و تفت درمجلس شورای اسلامی گفت : قرار است تجهیزات این مدرسه را اداره کل نوسازی مدارس تامین کند .

 

آدرس کوتاه :