آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

آغاز هفته پیوند اولیا و مربیان از 24 مهر ماه

آغاز هفته پیوند اولیا و مربیان از 24 مهر ماه


آیین نمادین هفته پیوند اولیا و مربیان با حضور فرماندار ، مدیر و معاونین آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین شهرستان در آموزشگاه پروین اعتصامی میبد برگزار شد.

شهرستان میبد که بیش از دو دهه است پرچمدار کنکورسراسری دراستان است ، موفقیت در این مسیر را درسایه هم فکری،همدلی و حضور گرم اولیا در مدارس و درکنار آموزش و پرورش می دانند.

جعفرشفاعی معاون پرورشی آموزش وپرورش میبد گفت: معلمان برای اینکه شریک های آموزشی و پرورشی خود را انتخاب کنند دراین هفته اولیا را به مدارس دعوت می کنند و آنها را درجریان مشکلات مدارس و دانش آموزان قرار می دهند.

شفاعی افزود:اولیا دانش آموزان هم درطول سال با ارتباط و تعامل تنگاتنگی که با مدرسه دارند تمام مشکلات مدرسه را رصد و درحد امکان درصدد تامین نیازهای آن هستند.

وی با بیان اینکه بدون حضور اولیا ،هیچ کار مدرسه به ثمر نخواهد نشست افزود:اگر مدرسه ایی در آموزش و تربیت موفق است به خاطر انجمن و اولیای قوی است .

شفاعی گفت:ما دربیش از 140 مدرسه ایی که درشهرستان میبد داریم مدارس موفق ما آنهایی هستند که انجمن و اولیای پا به کار و فعالی دارند چرا که اولیا پشتوانه های قوی برای مدیران هستند و دراکثر مدارس اولیا پشتوانه بسیار موثری برای مدیران هستند و مدیران به دلگرمی که به اولیا دارند با  روحیه قوی کارمی کنند.

همه ساله در هفته پیوند که از 24 تا 30 مهرماه به مدت یک هفته در تمامی مدارس کشور برگزار می گردد، انجمن های اولیا و مربیان تشکیل می شود.انجمن اولیا و مربیان تجلّی پیوندی است که برای مشارکت در امر تربیت فرزندان، بین اولیا و مربیان انجام می گیرد.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس کوتاه :