نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

آغاز چهلمین جشنواره فرهنگی هنری دانش آموزان (فردا)در میبد

آغاز چهلمین جشنواره فرهنگی هنری دانش آموزان (فردا)در میبد


همزمان با 20 مهر روز گرامی داشت حافظ ، همراه با سراسر کشور مراسم نمادین افتتاحیه چهلمین دوره جشنواره مسابقات فرهنگی هنری(فردا) و سومین دوره مسابقات فرهنگی هنری کانون های فرهنگی تربیتی با حضور مدیرآموزش وپرورش ،معاون هماهنگی امورعمرانی فرماندار میبد ،رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی، معاون آموزشی ، معاون پرورشی و سلامت اداره و جمعی از مسئولین درهنرستان هنرهای زیبای دخترانه شهرستان میبد آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، محمدرضا کارگر مدیر آموزش و پرورش میبد با بیان اینکه بیش از 100 دانش آموز دختر در این هنرستان در دو رشته انیمیشن و گرافیک مشغول تحصیل اند که درسال گذشته رتبه های خوبی را کسب کردند گفت:این مسابقات در 80 رشته در قالب هنرهای آوایی، نمایشی ، هنرهای دستی و تجسمی ، رسانه و فضای مجازی و آفرینش های هنری در چهار مرحله آموزشگاه ، شهرستان ، استان و کشور برگزار می شود.

وی با بیان اینکه شهرستان میبد در سال های گذشته دراین مسابقات و رشته های فرهنگی جایگاه اول استانی را کسب کرده است گفت:امسال 24هزار دانش آموز در شهرستان میبد مشغول تحصیل شده اند که درهرگروه از این 80 رشته مسابقات علاقه دارند می توانند شرکت کنند. 

 مدیر آموزش و پرورش میبد افزود: بعد از مرحله شهرستانی دانش آموزان برتر به مسابقات استانی و سپس به مرحله کشوری راه خواهند یافت .

 

آدرس کوتاه :