آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

آغاز چهلمین جشنواره فرهنگی هنری دانش آموزان (فردا)در میبد

آغاز چهلمین جشنواره فرهنگی هنری دانش آموزان (فردا)در میبد


همزمان با 20 مهر روز گرامی داشت حافظ ، همراه با سراسر کشور مراسم نمادین افتتاحیه چهلمین دوره جشنواره مسابقات فرهنگی هنری(فردا) و سومین دوره مسابقات فرهنگی هنری کانون های فرهنگی تربیتی با حضور مدیرآموزش وپرورش ،معاون هماهنگی امورعمرانی فرماندار میبد ،رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی، معاون آموزشی ، معاون پرورشی و سلامت اداره و جمعی از مسئولین درهنرستان هنرهای زیبای دخترانه شهرستان میبد آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، محمدرضا کارگر مدیر آموزش و پرورش میبد با بیان اینکه بیش از 100 دانش آموز دختر در این هنرستان در دو رشته انیمیشن و گرافیک مشغول تحصیل اند که درسال گذشته رتبه های خوبی را کسب کردند گفت:این مسابقات در 80 رشته در قالب هنرهای آوایی، نمایشی ، هنرهای دستی و تجسمی ، رسانه و فضای مجازی و آفرینش های هنری در چهار مرحله آموزشگاه ، شهرستان ، استان و کشور برگزار می شود.

وی با بیان اینکه شهرستان میبد در سال های گذشته دراین مسابقات و رشته های فرهنگی جایگاه اول استانی را کسب کرده است گفت:امسال 24هزار دانش آموز در شهرستان میبد مشغول تحصیل شده اند که درهرگروه از این 80 رشته مسابقات علاقه دارند می توانند شرکت کنند. 

 مدیر آموزش و پرورش میبد افزود: بعد از مرحله شهرستانی دانش آموزان برتر به مسابقات استانی و سپس به مرحله کشوری راه خواهند یافت .

 

آدرس کوتاه :