آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

افتتاح آموزشگاه شاهد حاج غلامرضا زارعشاهی در میبد

افتتاح آموزشگاه شاهد حاج غلامرضا زارعشاهی در میبد


با حضور وزیر آموزش و پرورش؛
همزمان با افتتاح پنج آموزشگاه درسراسراستان ،آموزشگاه حاج غلامرضا زارعشاهی با حضور وزیر آموزش و پرورش و مسئولین استان و شهرستان به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، این آموزشگاه 12 کلاسه درزیربنای 1750 مترمربع دردو طبقه با هفت میلیارد تومان اعتبار به صورت صدرصد خیری ساخته شده است .

محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش کشور در آیین افتتاح آموزشگاه های استان از همه کسانی که در توسعه فضاهای آموزشی دراستان و شهرستان میبد تلاش می کنند صمیمانه تشکر کرد .

حسین فلاح فرماندار میبد نیز با قدردانی از دکتر زارعشاهی خیر این آموزشگاه و یادآوری جایگاه استان یزد و شهرستان میبد در کسب مدارج علمی و کنکور گفت: نگاه بسیارخوب آیت الله اعرافی امام جمعه ،نماینده میبد و تفت درمجلس شورای اسلامی و مدیر و مدیرکل آموزش و پرورش باعث شده است که آموزش و پرورش میبد بدرخشد .

فلاح افزود: با برنامه هایی که با محوریت آیت الله اعرافی درآموزش وپرورش تدوین شده است ما هرسال ده آموزشگاه جدید می سازیم و خیرین هم پای کار هستند .

وی ازنگاه رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس کشور و معاون وزیر آموزش و پرورش هم نسبت به تامین پروژه های خیر ساز قدردانی کرد .

درپایان این مراسم از دست اندرکاران و خیرین احداث آموزشگاه حاج غلامرضا زارعشاهی با اهداءلوح وهدایا تجیل به عمل آمد.

 

آدرس کوتاه :