آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

افتتاح دو زمین چمن مصنوعی درون مدرسه ایی درمیبد

افتتاح دو زمین چمن مصنوعی درون مدرسه ایی درمیبد


با حضور معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان،فرماندار میبد ،مدیرآموزش وپرروش و جمعی از مسئولین،دو زمین چمن مصنوعی درون مدرسه ایی در شهرستان میبد افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، سجادی پور فرماندار میبد در این مراسم گفت : با نگاه ویژه ایی که آیت الله اعرافی به ورزش در آموزش و پرروش دارند و جزء اولویت های شهرستان هم است به حمدالله اقدامات خوبی دراین حوزه رقم خورده است .

فرماندار میبد  افزود : امیدواریم با مدارس جدید خیریی که درحال احداث است هم زمین چمن مصنوعی آنها هم از همان ابتدا داشته باشیم تا  دانش آموزان بتوانند از این فضاها استفاده کنند .

وی با بیان اینکه ایجاد زمین های چمن مصنوعی در مدارس کار ارزنده ایی است گفت: ورزش نشاط و شادابی که به دنبال دارد می تواند  درحوزه تعلیم و آموزش دانش آموزان موثر باشد .

سجادی پور افزود : همین که خیرین این نگاه را دارند که نباید صرف ساختمان سازی درحوزه آموزش و بیمارستان بروند بلکه  درحوزه ورزشی و فرهنگی هم حضور داشته باشند مهم است .

محمدرضا گارگر مدیر آموزش و پرورش میبد گفت : اولین زمین چمن مصنوعی در مدرسه مبعث به متراژ 600 متر مربع بود که با 300 میلیون تومان هزینه با کمک اداره کل آموزش وپرورش و خیرین به بهره برداری رسید .

کارگر افزود : دومین زمین چمن مصنوعی هم در آموزشگاه استثنایی عقیل بود که درقالب طرح شهید سلیمانی درزمینی به متراژه 600 مترمربع و با 400 میلیون تومان هزینه افتتاح شد .

وی تصریح کرد : احداث زمین های چمن مصنوعی از اولویت های امسال شهرستان است که آموزش و پرروش تعهد کرده است امسال ده زمین چمن مصنوعی را با کمک خیرین و اداره کل آموزش و پرورش احداث کند .

مصطفی خلیلی معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان هم گفت : زمین چمن مصنوعی آموزشگاه استثنایی عقیل نخستین زمین چمن مصنوعی طرح شهید سلیمانی است که درشهرستان میبد امروز افتتاح شد .

خلیلی افزود : امیدواریم با احداث چمن های مصنوعی ،سالن های ورزشی و زمین های فوتبال ساحلی ،شاهد بالارفتن سرانه تحرک و سرانه روزشی دانش آموزان و شاهد نشاط شادابی و سلامت دربین دانش آموزان باشیم.

وی گفت : ما دراستان درطرح شهید سلیمانی باکمک خیرین تا پایان سال شاهد افتتاح 44 زمین چمن مصنوعی ،14 زمین والیبال ، 4 زمین فوتبال ساحلی و 9 سالن ورزشی درمناطق چهارده گانه استان خواهیم بود .

 

 

آدرس کوتاه :