نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح سالن نمازخانه دکتر ملک حسین صلاحی فیروزآبادی

افتتاح سالن نمازخانه دکتر ملک حسین صلاحی فیروزآبادی


افتتاح سالن نمازخانه دکتر ملک حسین صلاحی فیروزآبادی

این نمازخانه با پرداخت ۳۰۰ میلیون ریال توسط خیر محترم جناب آقای احمد صلاحی و حاجیه خانم ثریا جمالی و هزینه ۱۵۰ میلیون ریال توسط آموزش و پرورش با مساحت ۲۷۰ متر مربع در مدت ۶ ماه به بهره برداری رسید که بعد از افتتاح این نمازخانه، نماز ظهر و عصر به امامت آیت الله اعرافی، دراین مکان برگزار گردید.

آیت الله اعرافی امام جمعه میبد بعد از اقامه نماز در مراسم افتتاحیه این مراسم از خانواده مرحوم دکتر صالحی خیر این نمازخانه قدردانی کرد .

امام جمعه میبد در بیانات خود با اشاره به موفقیت های آموزش و پرورش و دانش آموزان میبد در کسب رتبه ها برتر کنکور سراسری طی سالهای متوالی گفت : در 15 سال گذشته دانش آموزان میبد در رشته های مختلف علمی در داخل و خارج از کشور افتخار آفریدند که نشان دهنده استعداد و سخت کوشی دانش آموزان ماست .

وی با بیان اینکه امروز رقابت علمی بسیار شدید است تصریح کرد : شهرستان میبد با همت آموزش و پرورش و همت بلند شما دانش آموزان باید در آینده در راهیابی به رشته های مختلف ، تحصیلات تکمیلی و قلمرو های علمی و پژوهشی سرآمد باشد.

آیت الله اعرافی آموزش را اساس اخلاق ، معنویت و طهارت روح بیان کرد و افزود: نماز، قرآن و آشنایی با پیامبر و ائمه هدی شرط رشد و تعالی و سعادت بشر است.

امام جمعه میبد در بخش دیگر از بیانات خود با اشاره به شرایط حساس کشورمان گفت : علیرغم دشمنان قسم خورده آموزش و پرورش در طول 8 سال دفاع مقدس پیشگام بود و امروز هم آموزش و پرورش باید با مجاهدت علمی ، اقتصادی ، فرهنگی و مقاومت و پایداری تلاش کند تا از این مرحله هم عبور کنیم .

  

روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان میبد