آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

افتتاح مجموعه ورزشی شادی در مهر آباد میبد

افتتاح مجموعه ورزشی شادی در مهر آباد میبد


همزمان با میلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(ع) و مروج مکتب تشیع امام صادق (ع) ،مجموعه ورزشی شادی روستای مهرآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان میبد با حضور مدیرکل آموزش و پرورش،نماینده مردم میبد و تفت درمجلس شورای اسلامی،مدیرکل نوسازی مدارس استان،امام جمعه موقت میبد ،فرماندار میبد ،مدیر آموزش و پرورش میبد ،بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین افتتاح شد .


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، محمدرضا کارگر مدیر آموزش وپرورش میبد گفت : مجموعه ورزشی شادی مهرآباد شامل سالن ورزشی ،زمین چمن مصنوعی و اتاق مدیریت است که در زیربنای هزار و 500 مترمربع و با 3میلیارد اعتبار از محل خیری و کمک نوسازی مدارس استان به بهره بردار رسید .
کارگر افزود :این مجموعه ورزشی درجوار مدرسه میررکنیان است که همه این مجموعه را دکترمیررکنیان احداث کرده است و امیدواریم در بحث سلامت دانش آموزان با کمک هم بتوانیم روز به روز شاهد احداث فضاهای بیشتر ورزشی درهمه محلات باشیم.
همچنین درادامه احداث یک باب آموزشگاه در روستای ده شیخی آغاز شد .
مدیر آموزش و پرورش در این باره هم گفت :این آموزشگاه قرار است درزمینی به مساحت 4هزار متر مربع و زیربنای 2هزار و 200 متر مربع ازسوی خیرین برادران امامی به یاد مادرشان احداث کنند .
مسئولین درادامه از روند اجرای عملیات آموزشگاه شهدای محمود آباد هم بازدید کردند .
این آموزشگاه که از سوی خیرگمنام با بیش از 70درصد پیشرفت فیزیکی درحال احداث است و درآینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید .
دراین مراسم از خیرین و دست اندرکاران احداث مجموعه ورزشی میررکنیان با اهداءلوح تجلیل به عمل آمد .

 

آدرس کوتاه :