آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

افتخار آفرینی خانم زهره باغستانی در فراخوان پرسش مهر ریاست جمهوری

افتخار آفرینی خانم زهره باغستانی در فراخوان پرسش مهر ریاست جمهوری


خانم زهره باغستانی معاون پرورشی دبستان ربابه اقبالی در مسابقه کشوری پرسش مهر ریاست جمهوری با موضوع "فرصت های پیش رو بعد از تحریم و راههای استفاده از آن" در رشته داستان نویسی حائز رتبه اول کشور شد.

"علی سرداری "صبح امروز درمراسم استقبال از برگزیدگان کشوری مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری موفقیت دانش آموزان و فرهنگیان استان را تبریک گفت و افزود : دربخش دانش آموزی احسان رئیسی مهرآبادی از دبیرستان نمونه امام علی (ع) شهرستان ابرکوه  موفق شد رتبه اول  شعر  را کسب کند و احسان محمدی از دبیرستان صدرا  شهرستان مهریز دررشته داستان کوتاه به مقام سوم دست یافت.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان افزود: دررشته وبلاگ نویسی نیز فرزانه زارع بیدکی از دبیرستان بنت الهدی شهرستان مهریز رتبه اول کشور را کسب کرد .

"سرداری " از موفقیت فرهنگیان استان دراین فراخوان خبرداد و گفت در بخش فرهنگیان زری برزگری بافقی در رشته داستان کوتاه در مقطع فوق لیسانس از آموزشگاه مهدیه شهرستان بافق و زهره باغستانی میبدی در رشته داستان کوتاه در مقطع لیسانس از آموزشگاه ربابه اقبالی شهرستان میبد حائز رتبه اول کشورشدند.

وی خاطرنشان کرد در بخش دانشجو معلمان مصطفی عادلی در رشته گرافیک رایانه ای از دانشگاه فرهنگیان پردیس شهیدان پاکنژاد یزد رتبه اول کشور را کسب نمود .

اضافه می نماید: روز گذشته درمراسمی با حضور وزاری آموزش وپرورش و امورخارجه از برگزیدگان پرسش مهر ریاست جمهوری درتهران تجلیل شد.

گفتنی است خانم باغستانی صبح امروز با استقبال مدیر و معاونین و مسئولین آموزشی و فرهنگی آموزش و پرورش میبد و طی جلسه ای تجلیل بعمل آمد.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :