آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

اقامه باشکوه نماز جماعت مغرب و عشا در مسجد شهید صدوقی مهرآباد با حضور دانش آموزان

اقامه باشکوه نماز جماعت مغرب و عشا در مسجد شهید صدوقی مهرآباد با حضور دانش آموزانبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش میبد؛ در راستای اجرای "طرح مهر و محراب" و به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، دانش آموزان آموزشگاه های شهید رعیت و میر،به همراه کادر آموزشگاه خود، با حضور مسئول دفتر امام جمعه، مدیر آموزش و پرورش و معاون پرورشی و تربیت بدنی، نماز جماعت مغرب و عشا را در مسجد شهید صدوقی مهرآباد، اقامه نمودند.
محمدرضا کارگر، مدیر آموزش و پرورش میبد، در این مراسم گفت:
آنچه موجب شد نام طرح پیوند دانش آموزان با مساجد را مهر و محراب بنامیم، این است که مساجد، پایگاه ایجاد محبت و دوستی میان اقشار مختلف، با افکار و سنین متفاوت می باشند. در حال حاضر، پیشرفت و توسعه تنها با گردهمایی و پیوند مردم با یکدیگر محقق می شود. امشب مشاهده نمودید که چگونه کودکان دبستانی، همراه با پدر و مادر و دوستان خود به مسجد آمده، موجب حرارت و شور بی سابقه ای در مساجد سطح شهر شدند. مساجد، حلقه اتصال انسان ها به یکدیگر و ایجاد محبت و همدلی است. از تمامی مسئولین، دانش آموزان، کادر آموزشگاه ها، والدین، ائمه جماعت و هیئت امنای مساجد که با حضور و کمک های خداپسندانه خود موجب رشد و توسعه این طرح نوین اعتقادی-تربیتی می شوند، صمیمانه سپاسگزاری نموده، امیدواریم این صدقه جاریه را تبدیل به یک فرهنگ زوال ناپذیر نماییم.
گفتنی است؛ سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین شیخ مرتضی دهقانی، اجرای سرود، مسابقه و اهدای جوایز به دانش آموزان برتر فرهنگی- آموزشی از جمله برنامه های این مراسم بود.

آدرس کوتاه :