آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

امضای تفاهم نامه احداث دومین مجتمع آموزشی میلیاردی خیری در میبد

امضای تفاهم نامه احداث دومین مجتمع آموزشی میلیاردی خیری در میبد


فرماندار میبد به همراه مسئول دفتر امام جمعه و مدیرآموزش و پرورش با حضوردر کارخانه کاشی درسا سرام ،دومین تفاهم نامه احداث مجتمع آموزشی را با احمد امامی فر یکی از خیرین این شهرستان امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، فرماندار میبد گفت:با توجه به رشد جمعیت دانش آموزی و نیاز به بازسازی و نوسازی مدارس،با کمک آموزش و پرورش و عنایتی که آیت الله اعرافی و نماینده و لطفی که صنعتگران ،مدیرعامل و هیئت مدیره کارخا نه ها داشتند طرح هرکارخانه یک مدرسه را مطرح کردیم.

حسین فلاح افزود:امروز تفاهم نامه احداث دومین مجتمع درفاز اول دریکی از نقاط شهر را خیر احمدامامی فر با 5میلیارد تومان اعتبار امضاءکرد درهفته های آینده ،پنجمین ،ششمین و هفتمین واحدهای صنعتی هم پای کار خواهند آمد و مشارکت خواهند کرد.

محسن موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش میبد هم با بیان اینکه امسال آموزش وپرورش جمعیت 25هزار دانش آموز را تجربه می کند که بعدازمرکز استان بیشترین جمعیت دانش آموزی می باشد گفت:درحال حاضر سه مجتمع آموزشی درسطح استان کلیدخورده است که دوتا درمرکز استان و یکی هم درمیبد است.

محسن موحدی فرد افزود:این مجتمع درزمینی به مساحت 14هزار مترمربع و درزیربنای 25 هزار مترمربع دردو طبقه ساخته خواهد شد که یک پنجم جمعیت دانش آموزی شهرستان درسالهای آینده درفضای فیزیکی خوب از مباحث آموزشی،تربیتی،اخلاقی و مذهبی این آموزشگاه بهره مندخواهند شد.

وی گفت:مجموع مجتمع بالای 50 میلیارد تومان هزینه دارد که فاز اول آن درقالب 12کلاس با 5 میلیارد تومان را احمد امامی فر احداث خواهند کرد .

حاج احمد امامی فر خیر این مجتمع هم گفت:اولین قدمی که درامرخیر برداشتیم احداث مسجد و حسینیه و بیمارستان بود و امروز هم مدرسه است و می خواهیم مجتمع آموزشی بسازیم تا فرزندانمان خوب آموزش ببینند و بتوانند درمحیط سالم درس بخوانند.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :