آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

امضای تفاهم نامه احداث دو آموزشگاه خیری در میبد

امضای تفاهم نامه احداث دو آموزشگاه خیری در میبد


فرماندار میبد در حاشیه بازدید از زیرساخت های اردوگاه فرهنگی تفریحی بنستان احداث هرسال 10 آموزشگاه در شهرستان میبد را همچنان از اولویت های این شهرستان عنوان کرد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، دراین بازدید که دکتر سید مصطفی مصطفوی از فرهیختگان میبدی خارج از کشور نیز حضور داشت، تفاهم نامه احداث دو آموزشگاه را  به یاد پدر و مادرشان که هردو از فرهنگیان شهرستان میبد بودند را با آموزش و پرورش امضاء کرد .

مصطفوی با بیان اینکه والدینشان عشق وعلاقه خاصی نسبت به آموزش و فرهنگ داشتند گفت : پدرم مرحوم سیدحسین مصطفوی و مادرم سلطان خالقی علاقه داشتند مسیر دانش آموزان مستعد را به تحصیل باز کنند .

وی افزود:به همین خاطر همه خانواده ما دوست داشتیم که مجموعه ایی را ایجاد کنیم که راه پیشرفت برای دانش آموزان مستعد هموار شود.

این فرهیخته میبدی گفت: پس از صحبت با آیت الله اعرافی ،موحدی فرد مدیرکل و کارگر مدیر آموزش و پرورش میبد قرار شد که دو آموزشگاه را به نام این دو فرهنگی بزرگوار احداث کنیم .

محمدرضا کارگر مدیر آموزش و پرورش میبد گفت : آموزشگاه اول ،آموزشگاه سه ساله دوم تیزهوشان است که  با 4 رشته و 12 کلاس در زیربنای 2هزار و  200 متر مربع با ده میلیارد تومان در جنب آموزشگاه رحیمی فر بفروئیه احداث خواهد شد .

کارگر افزود: آموزشگاه دوم هم قرار است درشهرک آیت الله اعرافی انتهای شهیدیه با زیربنای هزار و 800 مترمربع در9کلاس احداث شود که این آموزشگاه هم با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد تومان نیاز دارد که به همت خیر محترم و اعتبارات دولتی تکمیل خواهد شد .

دراین بازدید آقای پورنمازی از فرهنگیان شهرستان میبد هم یکصدمیلیون تومان به ایجاد زیرساخت های اردوگاه کمک کرد.

 

آدرس کوتاه :