نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آموزشگاه : دبستان فاطمه الزهرا

آموزشگاه : دبستان فاطمه الزهرا


آموزشگاه : دبستان فاطمه الزهرا

 در جلسه مدیران سه مقطع روز سه شنبه   با توجه به صحبت های جناب اقای اسعدی که0 در مدارس دانش اموزان یک روز را بددون کتاب به مدرسه دعوت کنید تا از تجربیات همدیگر ومعلمان وافراد موفق  در زمینه های مختلف استفاده کنند ما نیز بر ان شدیم تا این طر ح ونظر جالب را در مدرسه عملی کنیم . دانش آموزان با شور و شوق بسیار زیاد  از ساعت 8 صبح  به کارهای موردعتاقه خود پرداختند . کارهای انجام شده در این روز عبارتند از :

آشپزی-سفره آرایی -کار با گل-نقاشی -خاطره نویسی -مطالعه کتاب -گونی بافی -عروسک سازی  و خیلی کارهای متنوع دیگر!

و در کنار کارهای دانش آموزان اولیا محترم و همکاران عزیز جهت احیای سنتهای اصیل و سنتی به پخت شولی و نان محلی جهت پذیرایی و چرخ ریسی و سفالگری و.... پرداختند.حاصل این روز شیرین نمایشگاهی شد از کار های بسیار قشنگ بچه ها و در کنار آن نمایش مارهای زنده که توسط اقای بنا پوراین روز را بیاد ماندنی وهیجانی تر کرد .

جناب آقای اسعدی رئیس محترم آموزش و پرورش و جناب سروان  محمودی  از نیروی انتطامی یزد  از این آموزشگاه بازدید داشتند و در پایان با اولیا و دانش آموزان در رابطه با این روز سخنانی ایراد فرمودند که از ایشان و همکاران دیگری که ما را در برگزاری این برنامه همیاری نمودند کمال تشکر و قدر دانی را دارم .

مدیر آموزشگاه دخترانه فاطمه الزهرا