نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آموزشگاه های قرآنی مهر و خرد ایران زمین در میبد افتتاح شد

آموزشگاه های قرآنی مهر و خرد ایران زمین در میبد افتتاح شد


آموزشگاه های قرآنی مهر و خرد ایران زمین در میبد افتتاح شد

 اسعدی مدیر آموزش و پرورش ضمن خیر مقدم به حضار ، گفت : این آموزشگاه ها با 5200 متر مربع عرصه و  3200 متر مربع فضای مفید آموزشی با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد تومان در میبد افتتاح شد .

وی افزود: آموزش وپرورش شهرستان میبد دارای 150آموزشگاه می باشدکه 100 آموزشگاه آن از طرف خیرین محترم از 10٪ تا 100٪ ساخته شده است .

اسعدی ادامه داد : آموزشگاه های مهر و خرد ایران زمین  ازطرف خیر محترم آقای دکتر کریم زاده و 100درصد خیری به بهره برداری رسیده است .

مدیر آموزش و پرورش اظهار داشت : با توجه به مزین شدن نام قرآنی به این مدارس ، در کنار دیگر دروس  دانش آموزان ، برنامه های قرآنی نیز در حال اجرا است . 

ایشان از همه کسانی که در ساخت و را ه اندازی این مدارس به ویژه خیر محترم سهیم بوده اند تقدیر و تشکر نمودند .

سپس آقای دکتر کریم زاده خیر آموزشگاه در مورد ساخت آموزشگاه مطالبی را ایراد نمودند و گفتند : هدف از ساخت این آموزشگاه ، فقط برای رضای خدا ، ارائه خدمات بهتر و نشاندن لبخند برلبان دانش آموزان بود .

در ادامه آقای دکتر اعرافی امام جمعه شهرستان تصریح نمودند : آموزش و پرورش اساس همه تحولات است و باید قوی باشد و اگر این نهاد اصلاح شد همه شئونات نیز اصلاح می گردد.

وی ضمن تشکر از خیرین محترم اظهار نمودند : در آموزش و پرورش شهرستان میبد کودکی به خاطر فقر از پیشرفت عقب نمی ماند .

دکتر اعرافی نیز از همه معمارها و مسئولین شهر و همه کسانی که در پروژه های آموزش و پرورش سهیم بودند تشکر کردند.

آقای رضائی معاون استاندار به نیابت از استاندار از خیرین محترم و مسئولین شهر  که در ساخت این پروژه همکاری داشتند قدردانی نمودند .

آقای دکتر حافظی رئیس مجمع خیرین کشور ضمن بیان خاطرات دوران خدمت با خیرین تصریح نمودند :  دکتر کریم زاده و دیگر خیرین سرمایه های معنوی کشور هستند .

قرائت قرآن ، مقاله ، سرود ، تواشیح و تقدیر از کسانی که در ساخت این پروژه سهیم بودند از دیگر برنامه های این مراسم بود.