آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس میبد

انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس میبد


امروز اول آبان ماه همزمان با سراسر کشور فضای مدارس شهرستان میبد هم انتخاباتی شد و دانش آموزان چهارم تا دوازدهم با حضور درپای صندوق های رأی ، کاندیدای خود را انتخاب کردند .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، فرماندار میبد به همراه حجت الاسلام فاضلی مسئول دفتر امام جمعه این شهرستان و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و مدیر آموزش و پرورش میبد از فرایند انتخابات شورای دانش آموزی که در هنرستان رشیقی برگزار شد بازدید کردند.

براساس ماده 18 آیین نامه اجرایی مدارس،شورای دانش آموزی برای مشارکت آنها در زمینه آموزشی،پرورشی،انظباطی،ورزشی و فوق برنامه ها و ایجاد ارتباط بین دانش آموز و خانواده و مدرسه و تقویت اعتماد به نفس ومسئولین پذیری و مشارکت آنها درسطح مدارس تشکیل می شود.

 محسن موحدی فرد مدیرآموزش و پرورش میبد گفت:به جز دانش آموزان اول تا سوم ،همه دانش آموزان در این انتخابات می توانند شرک کنند .

موحدی فردافزود:انتخابات شورای دانش آموزان درواقع تمرینی است برای نوجوانان وجوانان درمشارکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و تمام انتخاباتی که درپیش رو داریم .

وی گفت:امسال فضای انتخابات درمیبد متفاوت است و در تعدادی از مدارس ،انتخابات به صورت الکترونیکی انجام می گیرد .

مدیر آموزش و پرورش میبد گفت:برای اینکه مشارکت ها درسند تحول آموزش و پرورش و گام دوم انقلاب پررنگ شود این برنامه ها و مشارکت ها درشهرستان میبد پررنگ تر دیده می شود.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم آقای نقوی شهردار شهرستان میبد ضمن بازدید از کارگاه کامپیوتر هنرستان رشیقی برای دانش آموزان بیانات ارزنده ای ایراد نمودند.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :