آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد

آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد


" محمدرضا کارگر " به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد با حضور فرماندار ، نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل آموزش و پرورش استان، رؤسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها ، نواحی و مناطق استان یزد و جمعی از مسئولین استان و شهرستان در سالن سینما طوبی شهرستان میبد برگزار شد.

فرماندار میبد طی سخنان کوتاه در این مراسم گفت : آموزش و پرورش میبد با محوریت حضرت آیت الله اعرافی اقدامات بسیار ارزشمندی انجام داده است و این اقدامات از سال های گذشته تا کنون ادامه دار بوده است.

" حسین فلاح " خاطرنشان نمود آموزش و پرورش میبد علاوه بر اقدامات فوق العاده عمرانی و مدرسه سازی در بحث تزکیه و تعلیم و تربیت هم بسیار موفق عمل نموده است.

" دکتر سید جلیل میرمحمدی " نماینده مردم میبد و تفت در این مراسم گفت: صمیمانه تشکر می کنم از زحمات چندین ساله آقای موحدی فرد که در این مدت هم در بحث سخت افزاری و هم دربحث نرم افزاری تلاش های شایسته و قابل تقدیر داشته است و انتصاب ایشان را به مسئولیت جدید تبریک می گویم.

میرمحمدی نماینده شهرستان میبد در ادامه دو موضوع مهم  را یادآور شد ، یکی اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که مورد تاکید مقام معظم رهبری می باشد و موضوع دوم توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که این دو بیانیه و منشور اصل و اساس است و باید تلاش کنیم این دو منشور و سند را عملیاتی نماییم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد نیز در ادامه این آیین افزود : امروز فرصتی فراهم شد که از همه عزیزانی که آموزش و پرورش را همراهی و کمک نمودند که در رأس آن حضرت آیت الله اعرافی قرار دارند و در استان و کشور محور هستند تقدیر و تشکر نمایم.

" محسن موحدی فرد" در ادامه از همه خیرین بزرگواری که گاهاً ماحصل زندگی خود را در راه مدرسه سازی صرف نمودند قدردانی و تشکر نمودند.

مدیرکل آموز ش و پرورش استان افزود : ما جایی در کشور سراغ نداریم که تمام پتانسیل های حوزه در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفته باشد و این امر در شهرستان میبد اتفاق افتاده است.

ایشان در ادامه افزود : از زمانی که حکم مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گرفتم منشور 12 ماده ای آیت الله اعرافی را سرلوحه برنامه های خود قرار دادم و توانستیم منویات ایشان را تماماً عملیاتی کنیم و امروز هم این قول را می دهیم منشور 20 ماده ای که امروز توسط حجت لاسلام والمسلمین حسنی امام جمعه موقت قرائت شد تا حد امکان و توانمان عملیاتی کنیم.

گفتنی است در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش های صادقانه " محسن موحدی فرد " که از سال 93 مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد را برعهده داشته و در سیزدهم دی ماه 99 با حکم " محسن حاجی میرزایی " وزیر آموزش و پرورش به سمت مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد منصوب شد تجلیل بعمل آمد و  " محمدرضا کارگر شورکی "  به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان میبد معرفی شد.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

 
 

 

 

آدرس کوتاه :