آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

آیین کلنگ زنی سالن ورزشی چند منظوره آموزشگاه شاهد یاس سرام میبد

آیین کلنگ زنی سالن ورزشی چند منظوره آموزشگاه شاهد یاس سرام میبد


مراسم آیین کلنگ زنی سالن چندمنظوره آموزشگاه شاهد یاس سرام میبد، به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی، با حضور جمعی از مسئولین استان و شهرستان، برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش میبد، مراسم آیین کلنگ زنی سالن ورزشی چندمنظوره آموزشگاه شاهد یاس سرام میبد، به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی، با حضور جمعی از مسئولین استان و شهرستان، برگزار گردید. 
محمدرضا کارگر، مدیر آموزش و پرورش میبد، در این مراسم، با توجه به رشد فزاینده پروژه های در حال احداث و به بهره برداری رسیده ورزشی آموزش و پرورش میبد، بیان کرد:
شهرستان میبد در حوزه تربیت بدنی، چشم انداز درخشانی به خصوص در سنین کودکی و نوجوانی خواهد داشت. 
افتتاح چندین ورزشگاه و زمین چمن مصنوعی آموزشگاه های شهرستان میبد در طول هفته تربیت بدنی، خود نشان دهنده توجه ویژه آموزش و پرورش، نسبت به حوزه سلامت جسمانی دانش آموزان می باشد.  
با توجه به اهمیت ورزش در سند تحول نظام آموزش و پرورش، نه تنها در حوزه ساخت و فراهم سازی امکانات ورزشی، بلکه در حوزه تربیت نیروهای انسانی مرتبط با حوزه ورزش، اقدامات بسیاری صورت پذیرفته است. 
سید جمال سجادی پور، فرماندار شهرستان میبد، در ادامه مراسم افزود:
خدا را شاکریم که با وجود زحمات بی شائبه مسئولین اداره آموزش و پرورش، شهرستان میبد تبدیل به یکی از برترین مناطق استان در حوزه ورزش و تربیت بدنی شده است. 
با یاری خداوند متعال، این مسیر ادامه یافته و ظرفیت های ورزشی شهرستان، چندین برابر خواهد شد.
آدرس کوتاه :