آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

بازدید آیت الله اعرافی از آموزش و پرورش شهرستان میبد

بازدید آیت الله اعرافی از آموزش و پرورش شهرستان میبد


تاکید آیت الله اعرافی بر تسهیل درخواست های آموزش و پرورش درسطح استان

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، آیت الله اعرافی امام جمعه میبد با حضور در اداره آموزش و پرورش و درجمع مدیر و معاونین ستادی ،ضمن بررسی عملکرد یکساله آموزش وپرورش میبد در زمینه های مختلف فرهنگی ،آموزشی ،تربیتی و عمرانی ،تعدادی از درخواست ها و نامه نگاری مدیر آموزش و پرورش را که  برای استاندار و مسئولین استانی منابع طبیعی و جهاد کشاورزی تنظیم شده بود را برای تسهیل در انجام و حصول نتیجه امضاء کردند .

امام جمعه میبد گفت : ازجمله این درخواست ها در زمینه های توسعه اراضی اردوگاه فرهنگی تفریحی بنستان ،آماده سازی و احداث پارکینگ مدارس امام حسین (ع) در ضلع شرقی خیابان امام حسین بود.
همچنین در این نشست قرار شد ؛ آیت الله اعرافی درخواست آموزش و پرورش میبد از معاون وزیر آموزش وپرورش مبنی بر تامین اعتبار ،پروژه های نیمه تمام را پی گیری کند .
محمدرضا کارگر مدیر آموزش وپرورش میبد هم در ابتدای این نشست باارائه گزارشی از عملکرد یکساله این اداره گفت : در یکسال گذشته توانستیم ده مدرسه و یک سالن ورزشی را احداث و تحویل آموزش و پرورش دهیم .
کارگر با بیان اینکه مقدمات احداث 15 مدرسه را هم باحضور خیرین در میبد فراهم کردیم گفت : ایجاد 9 فضای چمن مصنوعی درون مدرسه ای را هم در میبد فراهم کردیم که  4زمین چمن مصنوعی درون مدرسه ایی تاکنون افتتاح و  5 چمن هم تا پایان سال ایجاد خواهد شد .
وی خاطرنشان کرد : آموزش و پرورش میبد دریک سال گذشته موفق  به کسب رتبه های برتر در رشته  آزمایشگاهی دبیران درسطح کشور و رتبه های برتر دانش آموزی در حوزه فناوری هسته ای شده است .
مدیر آموزش وپرورش میبد گفت : آموزش و پرورش میبد علاوه بر کسب رتبه نخست شورای آموزش و پرورش استان ، حائز دو مدال المپیاد دانش آموزشی و رتبه های خوبی در کنکور  و جشنواره های فرهنگی و هنری شده است .
در ابتدای این نشست هم سردار فیاضی فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا در سیستان و بلوچستان گزارشی از روند اجرای طرح احداث 14 مدرسه در مناطق محروم سیستان و بلوچستان ارائه کرد .
فیاضی گفت :طبق تفاهم نامه آموزش وپرورش میبد با قرارگاه خاتم الانبیاء وسازمان نوسازی مدارس کشور،قرار است 14مدرسه  3 کلاسه در این مناطق احداث شود که تاکنون زمین 3 باب از این مدرسه مشخص و احداث آن آغاز شده است .
وی افزود:قرار است با مساعدت سازمان نوسازی مدارس کشور و کمک خیرین این مدارس تا پایان سال آینده به بهره برداری برسد .

 

آدرس کوتاه :