آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

بازدید سه ساعت نماینده تفت ومیبد از آموزش و پرورش میبد

بازدید سه ساعت نماینده تفت ومیبد از آموزش و پرورش میبد


نماینده مردم تفت و میبد درمجلس شورای اسلامی : باید به معلمین توجه بیشتری بشود

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی روزپنج شنبه ضمن دیدار و گفتگو با کارکنان آموزش و پرورش میبد از نزدیک با مسائل و مشکلات آموزش و پرورش دراین شهرستان آشناشد و با شرکت درنشست شورای آموزش و پرورش درجریان وضعیت ، توانمندیها و موفقیت های دستگاه تعلیم و تربیت دراین شهرستان قرارگرفت .
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در جمع اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان میبد گفت :درسال گذشته دولت با وجود مشکلات موجود در امور عمرانی آموزش و پرورش تلاش خود را نموده است ولی باید به معلمین توجه بیشتری بکند.
ایشان در بخش دیگر از صحبت هایشان گفت: میبد علاوه بر پیشتازی خیرین در امر مدرسه سازی در زمینه آموزشی هم دانش آموزان بیشتر از مناطق استان می درخشند و آمار و ارقام گویای این مطلب می باشد.
نماینده مردم تفت و میبد درمجلس شورای اسلامی در پایان ضمن حمایت از وزیرآموزش وپرورش درجهت تحقق اهداف عالی نظام تعلیم و تربیت از مدیر آموزش وپرورش میبد و تیم کاری ایشان به جهت کسب عنوان ریاست برتر مناطق آموزش و پرورش کشور تقدیر کرد.
تجلیل از آزادگان فرهنگی و دانش آموز علیرضا رضائی دارنده رتبه 10 علوم انسانی درمنطقه 2  و نفر اول رشته علوم انسانی استان از دیگر برنامه های این نشست بود.
دراین بازدید دهقان معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل  آموزش وپرورش نیز حضور داشت.

 

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :