بازدید معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از مدارس و پژوهش سرای رشیقی میبد

بازدید معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از مدارس و پژوهش سرای رشیقی میبد


معاون آموزش متوسطه ، مدیر گروه آموزش متوسطه اول و کارشناس تکنولوژی و گروههای آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از مدارس و پژوهش سرای رشیقی شهرستان میبد بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، زارع معاون آموزش متوسطه ضمن حضور در صبحگاه آموزشگاه حکمت بفروئیه با دانش آموزان دیدار و گفتگو نمود.

بازدید از نمایشگاه دست آوردهای دبیرستان شهید رحیمی فر ، ادای احترام به شهید گمنام در دانشکده علوم قرآنی ، دیدار و گفتگو با موسوی مدیر اسبق آموزش و پرورش و رئیس دانشکده علوم قرآنی میبد ، حضور در مراسم نماز جماعت و اهدای جوایز به دانش آموزان دبیرستان مجدزاده از جمله برنامه های بازدید معاونت آموزشی اداره کل و تیم همراه بود.

آقایان "دهشیری" و "بخشی" از حوزه آموزش متوسطه اداره کل نیز  از مدارس چهاره معصوم ، اعظم زارعشاهی ، آتشی ، مجدزاده و پژوهش سرای دانش آموزی رشیقی بازدید بعمل آوردند.

خاطرنشان می گردد ؛ طرح و برنامه های آموزشی ، بازارچه کارآفرینی ، طرح تعالی مدیریت ، آزمایشگاه ، کارگاه و ... محور این دوره از بازدید  بود.

قابل به ذکر است در جلسه ای که با مدیران مدارس در سالن اجتماعات آموزش و پرورش میبد برگزار شد آقای زارع معاون آموزش متوسطه اداره کل از مدیر پژوهش سرای دانش آموزی رشیقی میبد  به عنوان پژوهش سرای برتر در 2 سال متوالی تقدیر  و تشکر و تجلیل نمودند.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس کوتاه :