آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

بازدید معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان از مراکز اسکان میبد

بازدید معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان از مراکز اسکان میبد


در چهارمین روز از فروردین 98 آقای حاج علی دهقان معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان به اتفاق شهردار و مدیر آموزش و پرورش از محل های اسکان مسافرین نوروزی بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، در این بازدید که مهندس " نقوی " شهردار، موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش ، کارگر معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش میبد آقای حاج علی دهقان را همراهی می کردند از مراکز اسکان مسافرین نوروزی بازدید به عمل آوردند و با مسافرین حاضر در این محل های اسکان به گفتگو پرداختند و امکانات موجود را مورد ارزیابی قرار دادند.

ایشان با قدردانی از عوامل اسکان فرهنگیان شهرستان میبد اظهار داشتند ، همه دست در دست هم قرار دادند و بهترین و با کیفیت ترین خدمات را برای مسافرین و مهمانان عزیز انجام دادند و مؤید آن رضایت کامل مسافرین حاضر در محل های اسکان فرهنگیان میبد می باشد.

در ادامه معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان با حضور در منزل آقای " اکبر مجرک " معاون پشتیبانی سابق آموزش و پرورش میبد از زحمات 35 ساله ایشان و همسر محترمشان که در این مدت ایشان را یاری نمودند تشکر و قدردانی نمودند.

درپایان این بازدید آقای دهقان انتخاب آقای موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش میبد که در همایش نخبگان شهرستان به عنوان " چهره ماندگار فرهنگی شهرستان میبد " معرفی شدند را به ایشان و جامعه فرهنگی میبد تبریک گفتند.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :