آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

بازدید یک روزه معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان یزد از مدارس میبد

بازدید یک روزه معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان یزد از مدارس میبد


در راستای کیفیت بخشی به مسائل آموزشی وپرورشی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان یزد بهمراه کارشناسان مربوطه از مدارس متوسطه میبد بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش میبد،حاج محمود زارع معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان یزد با همراهی مدیر آموزش و پرورش میبد و معاون آموزشی مدیریت ابتدا در جمع دانش آموزان دبیرستان شاهد میرمحمدی میبد  حضور یافت و طی سخنانی به بیان انتظارات آموزش و پرورش از دانش آموزان پرداخت  .

 در ادامه معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد با حضور در آموزشگاههای " آتشی و طالقانی میبد " 2 پروژه نمازخانه این مدارس که به صورت خیری ساخته شده را افتتاح نمودند.

حضور و سخنرانی در جمع مدیران،معاونین و مشاورین مدارس متوسطه میبد در آموزشگاه شاهد باهنر میبد از دیگر برنامه های سفر یکروزه معاون اداره کل به میبد بود.

شايان ذكر است كه در اين همايش معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش استان يزد با تقدير و تشكر از شوراي سياستگذاري پژوهش سراي رشيقي از انتخاب پژوهش سراي رشيقي شهرستان ميبد به عنوان پژوهش سراي برتر استان و پژوهش سراي برتر كشور خبر داد.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

 

آدرس کوتاه :