آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

بازنشستگی همزمان ۳۰ مدیر پرتلاش در آموزش و پرورش میبد/ لزوم استفاده از ظرفیت فرهنگیان جوان

بازنشستگی همزمان ۳۰ مدیر پرتلاش در آموزش و پرورش میبد/ لزوم استفاده از ظرفیت فرهنگیان جوان


بیش از ۳۰ مدیر بازنشسته شهرستان میبد، با دریافت لوح و شاخه گل از مسئولان، تجلیل شدند.

 با پایان سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ بیش از ۳۰ مدیر باسابقه مدارس شهرستان میبد بازنشست و تجلیل شدند.
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش میبد؛ در آستانه سال تحصیلی جدید، مراسم تجلیل از مدیران بازنشسته آموزش و پرورش میبد، با حضور جمعی از مسئولین، مدیران سابق و اسبق آموزش و پرورش و جمعی از فرهنگیان در محل سالن طوبی برگزار شد.
 "محمدرضا کارگر "مدیر آموزش و پرورش میبد، در این مراسم که با تکریم و تودیع معاون پرورشی اداره نیز همراه بود، ضمن قدردانی از زحمات خالصانه همه‌ی مدیران در طول دوران خدمت، اظهار کرد: با توجه به ورود معلمان جدید به بدنه آموزش و پرورش، از مدیران بازنشسته انتظار داریم تجربیات خود را در اختیار نیروهای جوان قرار دهند.

وی افزود: بدون شک تجربیات مدیران با سابقه و پیشکسوت، نقشه راه جوانانی است که با انگیزه و نشاط فراوان، به دنبال افزایش کیفیت در حوزه تعلیم و تربیت هستند.  

کارگر، با بیان این مطلب که فداکاری مدیران قبلی موجب رویش نسلی پر تلاش و پر انرژی شده است، خاطرنشان ساخت: بی شک، هر آنچه تا به امروز محقق شده، مرهون زحمات مدیرانی است که بی وقفه خود را در مسیر ارتقای آموزش و پرورش به رنج و زحمت انداخته‌اند.
وی با ذکر این نکته که توجه به نیروی انسانی در مجموعه آموزش و پرورش بسیار بااهمیت است، اظهار امیدواری کرد: با همراهی و تعامل خوبی که بین همه فرهنگیان وجود دارد، بتوانیم این چالش جدی که در این زمینه احساس شده را برطرف کنیم و خللی در حوزه تعلیم و تربیت ایجاد نشود.

مدیر آموزش و پرورش میبد عنوان کرد:
 از آنجا که طی ۴ سال آینده بیش از ۷۰۰ نیروی مجرب آموزش و پرورش در شهرستان بازنشست می‌شوند، تدابیر لازم برای سپردن امور به نسل جوان و جدید اندیشیده شده است و باید از ظرفیت نیروهای جوان که دارای انگیزه فراوانی هستند، استفاده کنیم.

گفتنی است در پایان مراسم، بیش از ۳۰ مدیر بازنشسته شهرستان میبد، با دریافت لوح و شاخه گل از مسئولان، تجلیل شدند.

آدرس کوتاه :