برترین‌های کنکور سال 95 درمیبد تجلیل شدند

برترین‌های کنکور سال 95 درمیبد تجلیل شدند


باحضور فرماندارمیبد؛
در آستانه سال نو در مراسم جشنی با حضور فرماندار میبد و جمعی از مسوولین شهرستان از برترین های کنکور سال 1395 و دو نفر از دانش آموزان حائز رتبه المپیاد و جشنواره خوارزمی در شهرستان میبد تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد به نقل از میبد خبر، مراسم تجلیل از برترین های کنکور 95 و المپیاد و جشنواره خوارزمی با حضور جمعی از مسئولین، پیشکسوتان، فرهنگیان، معلمان و دانش آموزان در سالن سینما طوبی برگزار شد.

مدیرآموزش و پرورش میبد هدف از مراسم را علاوه بر تجلیل از برترین های کنکور، ایجاد انگیزه در دانش آموزان سوم متوسطه و پیش دانشگاهی و رقابت مقتدرانه در کنکور و درخشش هرچه بیشتر و بهتر دانش آموزان شهرستان میبد در کنکور و عرصه های علمی دانست.

موحدی فرد در ادامه گفت:دربحث کیفی توانستیم امسال رتبه نخست استان را با تراز علمی 6هزار 345 به خودمان اختصاص دهیم .

همچنین درنمره تراز پذیرفته شدگان هم باز با نمره تراز 7هزار و 209 دانش آموزان میبد رتبه نخست استان را از آن خودکردند.

موحدی فرد با بیان اینکه قطعا دانش آموزان میبدی نقش بسزایی در اول شدن کنکور استان از نظرکیفی و کمی ایفا کردند؛افزود:دربحث کمیت هم با احتساب نمره درس آزمون کنکور ،دانش آموزان با 67/41 توانستند رتبه اول استان را به خود اختصاص دهند.

مدیرآموزش وپرورش میبد با قدردانی از همکاری همه معلمان و مربیان و مدیران مدارس ،پیشکسوتان فرهنگی ،اولیا و دانش آموزان بر تداوم این حرکت در شهرستان تاکید کرد و کسب مدال طلای المپیاد سلول های بنیادی ازسوی دانش آموز انتظاری ،رتبه دوم جشنواره نوجوان خوارزی ازسوی سپیده احمدیان و رتبه اول علوم انسانی استان از سوی رضایی،انتخاب پژوهش سرای رشیقی میبد به عنوان پژوهش سرای برتراستان ویکی از پژوهش سراهای برترکشور و برتری 2 آموزشگاه میبد درسطح استان  را از دیگر موفقیت های آموزش وپرورش برشمرد .

فرماندارمیبد درابتدای سخنان خود بیان داشت: امنیت و آسایش امروز کشور مدیون جانفشانی شهدا، جانبازان و رزمندگان می باشد.

وی با ابراز خوشحالی از افتخارآفرینی دانش آموزان در کنکور سراسری سال 95 گفت: از همه دانش آموزان، معلمان، مربیان و والدین که نقش بسزایی در این حماسه علمی داشتند تشکر می‌کنم. شما دانش آموزان و فرهیختگان باعث غرور و حیثیت شهر و سرمایه های میبد می باشید.

وی بابیان اینکه افتخار می‌کنیم که دانش آموزان میبد در دو شاخص کمی و کیفی صدرنشین کنکور سراسری در استان شدند افزود: دانش آموزان باید قدر معلمان دلسوز خود را بدانند چراکه در بسیاری از استان‌های کلان کشور بهترین امکانات وجود دارد اما از نیروی انسانی دلسوز و معلمان خوب بی‌بهره‌اند.

وی افزود: ما برای اینکه مدارس در سطح شهرستان دوشیفت نشوند و کیفیت آموزشی پایین نیاید نیازمند این هستیم که سالانه 10 مدرسه بسازیم.

از حضرت آیت‌الله اعرافی به‌عنوان بزرگ‌ترین حامی آموزش‌وپرورش عنوان کرد و افزود: حضرت آیت‌الله اعرافی با همه مسائل و مشکلات در همه جلسات شورای آموزش‌وپرورش حضور دارند و با ارائه طرح‌ها و برنامه‌های علمی و کارشناسی نقش مهمی تابه‌حال در افتخارآفرینی دانش آموزان این شهرستان در عرصه‌های علمی، کنکور سراسری و المپیادهای علمی داشتند که جا دارد در همین‌جا از وی تشکر کنم.

فلاح در پایان سخنان خود با اشاره به انتخابات پیش رو عنوان کرد: باید سعی کنیم افرادی را انتخاب کنیم که نخبه و متعهد باشند و در انتخاب افراد بحث های محله ای را مد نظر قرار ندهید تا ان شا الله شورای شهر و روستای خوبی داشته باشیم و مایه یاس و نا امیدی دشمنان انقلاب اسلامی شوید.

در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر و جوائزی از برترینهای کنکور سال 95 شهرستان میبد تجلیل شد.

 

آدرس کوتاه :