آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی در میبد

برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی در میبد


همزمان با نوزدهم آبان بیست و چهارمین دوره انتخابات شوراهای دانش‌آموزی ، با حضور فرماندار میبد ،حجت الاسلام فاضلی مسئول دفتر امام جمعه ،مدیرآموزش و پرورش و جمعی از مسئولین ، انتخابات شورای دانش آموزی به صورت نمادین در دبیرستان استعدادهای درخشان شهید ذوالفقاری میبد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، دانش آموزان در این انتخابات با شور و انگیزه به کاندیداهای مورد نظر خود رای دادند .

کاندیداهای مدرسه استعدادهای درخشان شهید ذوالفقاری میبد هم با دست پر به این دوره از انتخابات شورای دانش آموزی آمده بودند.

کاندیداها می گفتند: آسیب ها و کمبودهای مدرسه را رصد و راه حل آن را هم پیدا کرده اند و درصورتی که رای بیاورند بسیاری ازمشکلات مدرسه را با حمایت والدین و معلمان رفع خواهند کرد .

یکی از دانش آموزان که در انتخابات شرکت کرده بود گفت: نام کسی را در این برگه نوشتم که مشکلات، کمبود امکانات و آموزش مدرسه را حل کند .

یکی دیگر از دانش آموزان هم گفت: به کسی رأی می دهم که به وعده های خود عمل کند و بتواند پلی بین ما دانش آموزان و مدیران باشد .

یکی دیگر از دانش آموزان گفت: یکی از مشکلات مدرسه ما این است که سالن آی تی مجهزی نداریم ،امکانات کارگاه ما درحد مدرسه سمپاد نیست و باید کسی که انتخاب می شود این مشکلات را با کمک کادر مدرسه حل کند .

محمدرضا کارگر رئیس آموزش و پرورش میبد گفت : امروز بیست و چهارمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی را درتمام مدارس شهرستان میبد برگزار کردیم .

کارگر افزود: شورای دانش آموزی در حل بسیاری از امور در مدارس می تواند ایفای نقش کند.

 وی افزود: این انتخابات علاوه بر تمرین حضور درصحنه و مشارکت، تمرینی برای دموکراسی برای دانش آموزان درمدیریت آینده جامعه است و در حال حاضر هم در مدارس می تواند درتمام عرصه های آموزشی و پرورشی و امور مدرسه  به یاری مدیر و معلمین بشتابند .

رئیس آموزش و پرورش میبد گفت : این شورا در سال های گذشته درمدارس نتایج خوبی داشته است و امسال هم می تواند نقطه نظرات و مشکلات دانش آموزان را به معلمان و مدیران انعکاس دهد و حل کند .

 

آدرس کوتاه :