آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

برگزاری اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان میبد در سال 1402

برگزاری اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان میبد در سال 1402به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش میبد؛ اولین جلسه شورای آموزش و پرورش درسال1402باحضور اعضای شورا، در محل بیت آیت الله اعرافی برگزار گردید.
آیت الله اعرافی، امام جمعه شهرستان در ابتدای جلسه، ضمن تبریک سال جدید شمسی و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک و پر فیض رمضان، فرمود: در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش، می بایست تقدیر و تشکر کنیم از تمامی فعالان در حوزه آموزش و پرورش، از معلمان، مربیان، کارکنان، خدمه و همه ی عزیزانی که در مدارس، در خدمت تعلیم و تربیت هستند.
وی از تمامی مردم، خیرین محترم و سازمان های شهرستان که آموزش و پرورش را در امر خطیر تربیت در سال گذشته یاری نمودند و اداره کل آموزش و پرورش استان که در مباحثی همچون جذب نیروی انسانی، کمک شایان توجهی نمودند، تشکر نموه و امیدوار شد، مسیر طی شده در سال 1402 نیز همچون گذشته، درخشان و با قوت بیشتری طی گردد.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ، آموزش و پرورش، حوزه علمیه و دانشگاه را مثلث اولویت همه ی جامعه و دستگاه ها دانست و تصریح کرد: نهادی که پایه و بنیاد این مثلث هست، آموزش و پرورش است. به همین جهت، از همگرایی و همراهی و همکاری با آموزش و پرورش باید تشکر نمود.
ایشان در ادامه جلسه، با اشاره به طرح رتبه بندی معلمان گفت: از صبوری معلمان در اجرای این طرح تشکر می کنیم. ارقام خوبی برای اجرای طرح در نظر گرفته شد اما در مقام اجرا با مشکلات و نپختگی هایی همراه بود. البته بخشی از این مشکلات نیز به نبود تجربه پیشین در این زمینه بر می گردد که به جهت بزرگ بودن طرح، امری طبیعی بود؛ هر چند برخی از قصور و چالش ها نیز با رایزنی بیشتر با معلمین و مدیران و دستگاه های تعلیم و تربیت، می توانست برطرف گردد.
 لازم به ذکر است؛ ارائه جزوه آسیب شناسی طرح رتبه بندی جهت پیگیری در سطح کشوری، تشکیل مجمع جوانان تحول خواه،دانش افزایی فرهنگیان جوان، مشارکت دانش آموزان در مسائل شهری، تقویت دارالقرآن، توسعه طرح مهر و محراب، ادامه یافتن طرح راهیان پیشرفت، تکمیل پروژه های خیری و ساختمان فرهنگیان شهرستان میبد از جمله مواردی بود که در این جلسه، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
همچنین در پایان جلسه، از زحمات شهردار و رئیس شورای شهر شهرستان، جهت همکاری با آموزش و پرورش جهت برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم تجلیل از نخبگان کنکور سراسری، تجلیل به عمل آمد.

آدرس کوتاه :