آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

برگزاری اولین جلسه ورزش پهلوانی در قالب گود پهلوانی فرهنگیان شهرستان میبد

برگزاری اولین جلسه ورزش پهلوانی در قالب گود پهلوانی فرهنگیان شهرستان میبدبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش میبد؛ با توجه به اهمیت ورزش در افزایش سلامت جسمانی و اثر مثبت آن بر رفتار انسان ها، تمرین و اجرای ورزش در قالب گود پهلوانی ویژه آقایان فرهنگی شهرستان میبد شکل گرفته است.
در اولین جلسه غیر رسمی با حضور مدیر، معاون پرورشی و تربیت بدنی و کارشناس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش میبد؛ اجرای کامل ورزش باستانی انجام گرفت.
 پس از پایان ورزش،مدیر آموزش و پرورش در جمع همکاران جوان فرهنگی حاضر شد و ضمن تبریک عید نوروز، به اهمیت وجود این نوع تشکل‌ها و برنا‌مه‌های فرهنگی و ورزشی در بین همکاران جوان شهرستان اشاره کرد و از آنها، تقویت و افزایش این نوع از برنامه‌های جذاب و مفید و مشارکت حداکثری فرهنگیان شهرستان را خواهان شد.
لازم به ذکر است، گود پهلوانی فرهنگیان، به تازگی و به صورت جلسات تمرین و آموزش ورزش پهلوانی آغاز به کار کرده است.تاکنون ۱۵ نفر از همکاران محترم در شهرستان در این برنامه ورزشی ثبت نام کرده و حضور دارند.
از همکاران محترم فرهنگی دعوت به عمل می آید تا در این برنامه ورزشی شرکت نمایند. حضور ورزشکاران و پیشکسوتان این ورزش باستانی در کنار ورزشکاران فرهنگی، زینت بخش این جلسات می باشد.
زمان تمرین و آموزش ورزش پهلوانی در ماه مبارک رمضان:
یکشنبه‌ها و پنجشنبه‌ها - ساعت ۲۲ الی ۲۳

مکان: زورخانه بشنیغان شهرستان میبد، جنب امامزاده سید صدر الدین قنبر

 افتتاح رسمی گود پهلوانی فرهنگیان شهرستان میبد: هفته معلم 1402

آدرس کوتاه :