آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

برگزاری بیست و پنجمین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی شهرستان میبد

برگزاری بیست و پنجمین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی شهرستان میبد


همزمان با سراسر کشور انتخابات شوراهای دانش آموزی در تمامی مدارس سطح شهرستان میبد، برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش میبد؛ بیست و پنجمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی مدارس شهرستان میبد، با شعار مسئولیت پذیری و مشارکت جویی، در ۱۶۰ آموزشگاه شهرستان، برگزار گردید.
محمدرضا کارگر، مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد، به همراه مسئول دفتر امام جمعه و معاون سیاسی امنیتی فرماندار، در مراسمی که به همین مناسبت در آموزشگاه چهارده معصوم برگزار گردید، گفت: انتخابات شوراهای دانش آموزی در شهرستان میبد، در بازه زمانی ۲۲ تا ۲۵ آبان برگزار می گردد .
کارگر افزود : این انتخابات،فرصتی برای آزمون و خطا برای دانش آموزانی است که قرار  است در آینده وظایف سنگین تری را برعهده بگیرند .
وی با بیان اینکه انتخابات شوراهای دانش آموزی، زمینه ای در جهت مشارکت هر چه بیشتر دانش آموزان، در رابطه با عرصه های مدیریتی و تصمیم گیری می باشد، اظهارداشت : دانش آموزانی که توانایی مشارکت در مدیریت آموزشگاه ها را با مدیران و معاونین مدارس دارند، خود را نامزد این انتخابات می کنند.
کارگر گفت : جامعه به انسان های مدیر و توانمند در آینده نیاز دارد و دانش آموزانی که از همان دوران مدرسه در راستای برنامه های آموزشی،تربیتی،تفریحی و فرهنگی در مدارس خود را نشان می دهند، قطعا در آینده هم با مسئولیت پذیری که دارند، می توانند افراد مفید و تاثیر گذاری برای جامعه باشند.

آدرس کوتاه :