آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

برگزاری جشنواره مادر و دختر در ایام الله دهه فجر

برگزاری جشنواره مادر و دختر در ایام الله دهه فجربه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد؛ به مناسبت فرار رسیدن ایام الله دهه فجر،جشنواره مادر و دختر در آموزشگاه عبدالوهاب ضیایی رکن آباد برگزار گردید.
اسماعیلی، کارشناس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش،در رابطه با این جشنواره گفت:
مادران و دختران در ۱۴ ایستگاه ورزشی ازجمله، فوتبال دستی، لی لی، برج سازی با لیوان، بازی غواص دلاورمردان شجاع، حرکت تعادلی روی پرچم دشمن، بستکبال و حلقه، با هم به جشن و سرور وشادی و رقابت پرداختند. همچنین به مناسبت روز نیروی هوایی، با همراهی جناب آقای امامی، رئیس بسیج دانش آموزی میبد، ساخت موشک توسط دانش آموزان پایه ششم آموزشگاه صورت گرفت و موشک ها با حضور آقای کارگر ؛ مدیر  آموزش پرورش میبد و تمامی دانش آموزان، با شعار "مرگ بر اسرائیل" پرتاب شدند .در این جشنواره یکصد مادر شرکت داشتند.
وی گفت: هدف از برگزاری این جشنواره، ایجاد شور و نشاط بین دانش آموزان و تعامل خانواده‌ها با مدرسه بود و امیدواریم که این جشنواره را بتوانیم در همه مدارس اجرایی کنیم.
جشنواره غذا، اجرای سرود‌های انقلاب توسط گروه‌های سرود دانش آموزان و اجرای حرکات رزمی دختران و نمایشگاه فجرعلوی از دیگر برنامه‌های این جشنواره بود.

آدرس کوتاه :