آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

برگزاری جشن جوانه ها در مدارس شهرستان میبد

برگزاری جشن جوانه ها در مدارس شهرستان میبد


همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید:
همزمان با هفته دفاع مقدس، جشن جوانه ها در مدارس شهرستان میبد و به صورت نمادین در آموزشگاه دخترانه حضرت امام رضا (ع) با حضور جمعی از مسئولین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش ضمن عرض خیر مقدم و تبریک سال جدید تحصیلی به همه دانش آموزان و فرهنگیان عزیز ، به سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 اشاره نمود و افزود: این سرشماری برای اولین بار به شیوه نوین الکترونیکی (روش اینترنتی و همچنین مراجعه حضوری مأمور سرشماری با استفاده از تبلت) اجرا خواهد شد.

وی در ادامه افزود: روش اینترنتی که از 3 تا 24 مهرماه 95 در کل کشور اجرا خواهد شد، سرپرست یا مطلع ترین عضو خانوار می تواند با مراجعه به سامانه اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 به آدرس www.sarshomari95.ir و با وارد کردن شماره ملی سرپرست خانوار به عنوان رمز ورود به پرسشنامه سرشماری دسترسی یافته و اطلاعات خانوار خود را در آن وارد کند.
وی نقش معلمان و دانش آموزان و اولیاء در ثبت اطلاعات خانوار خود مهم دانست   و خاطرنشان نمود که ما این قول را میدهیم که کلیه فرهنگیان شهرستان میبد به روش اینترنتی در این سرشماری شرکت نمایند.

پخش نماهنگ دفاع مقدس و مدافعین حرم ، قرائت پیام وزیر آموزش و پرورش شعر و مقاله، سخنرانی کوتاه حجت الاسلام والمسلمین اکبرزاده عضو شورای شهر شهرستان میبد از جمله برنامه های اجرایی این مراسم بود.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :