آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

برگزاری جشن شکوفه‌ها با حضور بخشدار مرکزی و مدیر آموزش و پرورش میبد

برگزاری جشن شکوفه‌ها با حضور بخشدار مرکزی و مدیر آموزش و پرورش میبد


هم‌زمان با سراسر کشور مراسم نمادین جشن شکوفه‌ها و غنچه‌ها ویژه دانش آموزان اول ابتدایی و پیش‌دبستانی با حضور بخشدار مرکزی و مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان در آموزشگاه ضیایی روستاهای رکن‌آباد و مهرآباد از توابع بخش مرکزی میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، هم‌زمان با سراسر کشور مراسم نمادین جشن شکوفه‌ها و غنچه‌ها ویژه دانش آموزان اول ابتدایی و پیش‌دبستانی با حضور "محمدجواد احمدی" بخشدار مرکزی، موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش، شفاعی معاون پرورشی و جمعی از مسئولین شهرستان در آموزشگاه ضیایی روستاهای رکن‌آباد و مهرآباد از توابع بخش مرکزی میبد برگزار شد.

"محمدجواد احمدی" بخشدار مرکزی میبد در این مراسم هم‌زمانی سالگرد دفاع مقدس و بازگشایی مدارس را اتفاق مبارکی دانست و گفت: همه باهم باید تلاش کنیم فضای بانشاطی در همه مدارس ایجاد کنیم تا کودکان ما باروحیه بهتری درس بخوانند و برای آینده خود افراد مفیدی باشند. 

بخشدار مرکزی میبد در پایان ضمن تبریک فرارسیدن بهار تعلیم و تربیت و هفته دفاع مقدس به معلمین و فرهنگیان و دانش آموزان؛ از مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان به خاطر برگزاری نمادین جشن شکوفه‌ها و غنچه‌ها ویژه دانش آموزان اول ابتدایی و پیش‌دبستانی شهرستان در بخش مرکزی تقدیر و تشکر نمود.

"محسن موحدی فرد" مدیر آموزش‌وپرورش میبد نیز در این مراسم گفت: امروز سی ویکم شهریور 2 هزار و 300 کلاس اولی در شهرستان میبد راهی مدارس شدند.

اجرای سرود و اهداء جوایز به کلاس اولی‌ها از برنامه‌های این مراسم بود.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :