آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش میبد

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش میبد


آخرین نشست شورای آموزش و پرورش در سال جاری با حضور مسئولین و اعضاء شورا در بیت حضرت آیت الله اعرافی امام جمعه شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، در ابتدای این جلسه محسن موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش میبد ضمن عرض خوش آمد گویی به اعضا و مدعوین گزارشی از اقدامات انجام شده در مورد مصوبات گذشته شورای آموزش و پرورش را ارائه نمود.

در ادامه "شفاعی" معاون پرورشی آموزش و پرورش میبد گزارش جامع از برگزاری مسابقات فرهنگی هنری، قرآن ،عترت و نماز و کسب نتایج عالی در سطح استان و کشور در سال گذشته ارائه نمود.

 آیت ا... اعرافی امام جمعه میبد نیز موفقیت های کسب شده توسط آموزش و پرورش را تبریک گفتند و بر استمرار این تلاش ها تاکید نمودند.

امام جمعه میبد همچنین از همکاری خوب و فوق العاده خیرین در ساخت و ساز مدارس تقدیر و تشکر نمودند.

آیت ا... اعرافی اقدامات انجام گرفته توسط آموزش و پرورش برای دانش آموزان خاص و آسیب پذیر را ستودند و در این مورد تاکید نمودند که برنامه ریزی ویژه ای جهت رفع مشکلات این دانش آموزان انجام شود و هم چنان حمایت از آنها ادامه داشته باشد.

امام جمعه شهرستان میبد در مورد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که توسط رهبری ارائه گردید نقش آموزش و پرورش را بسیار مؤثر دانستند و از آموزش و پرورش خواستند که تحلیلی روی این بیانیه در یک افق 10 یا 20 ساله داشته باشند جهت نقش آفرینی مضاعف نوجوان و جوان در پیشرفت کشور و در جلسه آینده شورا ارائه شود.

نکته آخر هم در مورد تعامل بیشتر مراکز دانشگاهی و حوزه علمیه با آموزش و پرورش است که مقرر گردید در این مورد طرحی تهیه شود و در جلسه آینده شورا ارائه گردد.

تقدیر از 2 خیر مدرسه ساز و همچنین اعطای ابلاغ عضویت شورای آموزش و پرورش به مهندس نقوی شهردار جدید شهرستان میبد برنامه های پایانی این جلسه شورای آموزش و پرورش میبد بود.

 

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

 
 

آدرس کوتاه :