آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

برگزاری جلسه مدیران متوسطه اول شهرستان میبد در ندوشن

برگزاری جلسه مدیران متوسطه اول شهرستان میبد در ندوشن


جلسه مدیران متو سطه اول شهرستان میبد در دبیرستان شهید مدرس شهر ندوشن برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، این جلسه با  حضور  مدیر و معاون آموزشی ، کارشناس متوسطه اول وکارشناس امتحانات میبد ، مسئول آموزش وپرورش ندوشن در دبیرستان شهید مدرس ندوشن برگزار شد.

بمانعلی جعفری مسئول آموزش وپرورش ندوشن ضمن تبریک اعیاد شعبانیه وخوش آمدگویی به مدیران اطلاعات جامعی در مورد شهر ندوشن ارائه نمود وتقدیر وتشکر از همراهی مدیریت و کارکنان اداری آموزش  وپرورش داشتند و در مورد پیشنه آموزش پرورش ندوشن توضیحاتی ارائه نمود.

به گفته مسئول آموزش و پرورش ندوشن ؛  آموزش غیر کلاسیک در ندوشن به سال 1280  بر می گردد وآموزش کلاسیک با افتتاح  اولین دبستان روستایی دولتی ایران (دبستان ناصر خسرو )در سال 1304 شروع شد و اکنون نمایندگی آموزش وپرورش ندوشن که درسال 72 ایجاد گردید دارای  هفت باب آموزشگاه  در شهر ندوشن و4 باب مدرسه در روستاهای نیوک صدر آباد وسورک وهفتهر با جمعیتی دانش آموز حدود 500  نفر با 50 نفر کادر آموزشی در حال خدمات رسانی می باشد .

در این جلسه آقای زارع کا رشناس امتحانات قوانین و دستور العمل امتحانات را  بیان نموده و به سوالات همکاران پاسخ دادند .

همچنین مهندس غفوری معاون آموزشی آموزش و پرورش میبد توضیحات لازم در مورد مسائل آموزشی  بیان نمود.

در پایان آقای موحدی فرد مدیرآموزش و پرورش میبد با جمع بندی مطالب ارائه شده در مورد اهمیت کمک به سیل زدگان بیاناتی ایراد نمودند .

ایشان خاطر نشان نمود آموزش  وپرورش  شهرستان میبد برای پذیرش دانش آموزان کنکوری سیل زده اعلام آمادگی می کند .

در ادامه ایشان در مورد نمرات مستمر وبحث مدیریت مدارس توضیحاتی ارائه نمود و کار آموزش را گروهی دانسته وموفقیت وعدم موفقیت آن نیز برای همه همکاران دانستند و از زحمات همکاران تشکر کردند  . بعد از این جلسه مدیران از بافت تاریخی ندوشن بازدید نمودند .

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :