آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

برگزاری جلسه مدیران مدارس شهرستان میبد

برگزاری جلسه مدیران مدارس شهرستان میبد


با توجه به تأکید مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد مبنی بر توجه به مسائل تربیتی مدارس به ویژه در پایان سال تحصیلی و زمان برگزاری امتحانات نوبت دوم ، جلسه ای با حضور مدیران تمام دوره های تحصیلی در سالن آمفی تئاتر زنده یاد حسین فیروز شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، در این جلسه مدیر آموزش و پرورش میبد ضمن تقدیر از مدیران محترم به پاس تمام زحماتی که در طول سال تحصیلی متحمل شدند به ویژه توجه و اهتمام به مسائل تربیتی و کسب رتبه های عالی دانش آموزان میبد در مسابقات فرهنگی هنری و قرآنی شهرستان و استان ، متذکر شدند در ایام پایانی سال تحصیلی و زمان برگزاری امتحانات به رفت و آمد دانش آموزان و حضور در مدرسه و نیز اعلام زمان شروع و پایان امتحانات به خانواده ها دقت ویژه ای داشته باشند .

همچنین ایشان تأکید نمودند در زمان برگزاری امتحانات مدیران و معاونین  نظارت کافی بر رفت و آمد افراد به داخل مدرسه داشته باشند و از حضور کسانی که قصد فیلم برداری و عکاسی از محیط مدرسه یا جلسه امتحان و تجمع دانش آموزان دارند به شدت جلوگیری نمایند.

در ادامه شفاعی معاون پرورشی آموزش و پرورش میبد ضمن تبریک ماه پرخیر و برکت رمضان و درخواست قبولی طاعات مدیران در خصوص اوقات فراغت دانش آموزان و برنامه ریزی مناسب برای پر کردن آن در تعطیلات تابستان مطالبی را بیان داشتند.

ایشان اشاره نمودند اگر مدیران محترم با هماهنگی اولیاء به این امر مهم توجه ننمایند دانش آموزان ساعت های بیکاری خود را صرف اموری می نمایند که خالی از آسیب و چالش نخواهد بود و خانواده و مدرسه را در آینده دچار مشکل خواهد نمود.

شفاعی در پایان از مدیران خواستار نظارت کافی بر رفت و آمد دانش آموزان در ایام امتحانات شدندو توصیه نمودند نکات ضروری را به آنان متذکر شوند.

همچنین در طول برگزاری امتحانات شئون دانش آموزی را رعایت و پس از خارج شدن از مدرسه کاری انجام ندهند که از یک انسان با ادب و مسلمان به دور باشد.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :