آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

برگزاری دوره های آموزشی ارتقای عملکرد مدیریت آموزشگاهی

برگزاری دوره های آموزشی ارتقای عملکرد مدیریت آموزشگاهی


اولین جلسه از سلسله جلسات کارگاهی ارتقای عملکرد مدیریت آموزشگاهی مدارس شهرستان های میبد و اردکان به میزبانی میبد در محل دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، " بهادرزاده " معاونت آموزشی دوره ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت: امروز شاهد برگزاری جلسات آموزشی مدیران دوره ابتدایی هستیم. این جلسات در راستای ارتقای عملکرد مدیریت آموزشگاهی تدارک دیده شده و قرار است که مدیران محترم طی آموزش هایی که هم به صورت حضوری و بقیه اش به عنوان غیر حضوری و در قالب فضای مجازی آموزش‌های را ببیند و تیم‌های مدیریتی تشکیل بدهند و مدیران با تجربه در کنار مدیرانی که سابقه کمتر دارند قرار بگیرند و به عنوان مدیر راهبر آنها را هدایت کنند و انشاءالله در بعد از عید به صورت آزمونهای علمی عملکردی برگزار بشود و در جشنواره ای که قراراست یک همایش علمی پژوهشی خاص باشد و مدیران آموزگاران رو پوشش دهند، یکی از محورها همین مدیریت آموزشگاهی و ارتقای عملکرد است که قرار است در این همایش علمی پژوهشی تکاپو از آنها تقدیر بشود.

خانم بهادر زاده در ادامه افزود : اعتقادمان بر این است که وقتی مدیر آموزشگاه خود ارتقایی داشته باشد و خود را توانمند کند در زمینه‌های علمی ، هم میتواند در شرایط خاص مدیریت بحران و تغییر را داشته باشد، هم میتونه به همراه خودش تیم مدرسه را تعالی و ارتقاء دهد.
 امیدواریم که ماحصل اینجور جلسه ها و در ادامه آن هم اندیشی ، تجربه گردانی هایی که بین مدیران محترم انجام می شود نتیجه اش چیزی شود که هم بخیر دانش آموز باشد و هم تیم مدرسه و به ارتقای عملکرد مدیریت آموزشگاهی بیانجامد.

آدرس کوتاه :