آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

برگزاری سومین جشنواره مدرسه ای خیرین مدرسه ساز شهرستان میبد

برگزاری سومین جشنواره مدرسه ای خیرین مدرسه ساز شهرستان میبد


به مناسبت ایام ا... دهه فجر انقلاب اسلامی؛
همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی سومین جشنواره مدرسه ای خیرین مدرسه ساز با حضور مسئولین استان و شهرستان و جمعی از خیرین مدرسه ساز در مدارس خیری شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، در این مراسم خیرین مدرسه ساز طبق دعوت قبلی با همراهی و استقبال مسئولان مدرسه در آموزشگاههای جنت الرضوان و مجاهد دهقانی حضور یافتند و جشنواره با قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز و با خیرمقدم مدیر آموزش و پرورش و رئیس انجمن اولیا و مربیان و سپس سخنرانی فرماندار و مدیرکل تجهیز و نوسازی مدارس ادامه یافت.

«حسین فلاح» فرماندارمیبد با حضور در مدرسه نمونه دولتی مجاهد دهقانی و در جمع خیرین مدرسه‌ساز، دهه مبارک فجر را تبریک گفت.

حسین فلاح در ادامه بابیان اینکه دهه فجر سمبل آزادی و استقلال کشور است که با رشادت‌های رزمندگان اسلام در عرصه‌های مختلف به‌دست‌آمده است گفت: امروز امنیت کشور این فرصت را برای رشد و تعالی همه‌جانبه ملت بزرگ ایران فراهم کرده است.

فلاح گفت: در این برهه حساس باید با حضور پرشکوه در راهپیمایی 22 بهمن و یازدهمین دوره انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی نشان دهیم که همراه نظام و انقلاب هستیم.

وی در ادامه با اشاره به پی گیری‌های مجدانه مدیر آموزش‌وپرورش میبد در احداث فضاهای آموزشی گفت: همراهی خیرین میبد در احداث این فضاها بسیار آگاهانه و ارزشمند است.

فرماندارمیبد در پایان افزود: اگر این همراهی، هماهنگی و همفکری نبود امروز ما در حوزه آموزش و تعلیم و تربیت در آموزش‌وپرورش دچار آسیب بودیم.

اجرای سرود همگانی ، دکلمه، اهدای دسته گل، هدایا و لوح تقدیر و پذیرایی از جمله برنامه های این مراسم بود.

 

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :