آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

برگزاری مراسم استقبال از پرچم متبرک گنبد امام حسین(ع)در دبیرستان نجمه

برگزاری مراسم استقبال از پرچم متبرک گنبد امام حسین(ع)در دبیرستان نجمه


همزمان با بیست وچهارمین روز از ماه محرم الحرام مراسم استقبال از پرچم های متبرک گنبد امام حسین(ع) وحرم حضرت زینب(س) در دبیرستان نجمه شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، در این مراسم باشکوه که با حضور محبان و عاشقان اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) ، مدیریت آموزش وپرورش،دبیران،اولیاء ودانش آموزان به نمایش درآمد و حاضران در این مراسم ،پرچم متبرک حضرت اباعبدالله(ع) را زیارت کردند.

عطر و بوی کربلا با ورود پرچم متبرک، فضای مراسم عزاداری را معطر کرد و اشک شوق دیدار سالار شهیدان، حضرت امام حسین(علیه السلام)  و پیام رسان دشت نینوا، حضرت زینب(س)  بر چهره عاشقان و دلباختگان نقش بست.

فضای این مراسم ابتدا باسلام برحسین(ع) عطرآگین شد سپس آقای بهشتی یکی ازحاملان پرچم های متبرک،خاطراتی از شهدا بیان نمودند.در ادامه آقای حشمتی با نوای زیبای خود ، به قرائت زیارت عاشورا ومداحی پرداختند.

در پایان حجه الاسلام زارعی روحانی آموزشگاه، به5 نفراز برگزیدگان مسابقه دل نوشته ای به امام حسین ع به قید قرعه ،تربت سیدالشهدا و پارچه متبرک به حرم حضرت زینب (س) جایزه دادند.همچنین به حاضرین در جلسه اعم از مدعوین مدیریت آموزش و پرورش و دبیران و اولیاء بطور مجزا طبق قرعه تربت هدیه داده شد.

آدرس کوتاه :