برگزاری مراسم جشن "مهر عاطفه ها" در مدارس میبد


جشن مهر عاطفه ها با دستان پرمهر دانش آموزان به صورت نمادین در آموزشگاه دخترانه فاطمیه مهرجرد میبد برگزار شد.
جشن مهر عاطفه ها با دستان پرمهر دانش آموزان به صورت نمادین در آموزشگاه دخترانه فاطمیه مهرجرد میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، با حضور فرماندار ، رئیس دفتر امام جمعه  میبد ، مدیر و معاونین آموزش و پرورش  ، رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی ( ره ) و همکاران و جمعی از مسئولان شهرستان میبد مراسم جشن  "مهر عاطفه ها" به مناسبت اجرای سومین مرحله جشن عاطفه ها در تمامی مدارس شهرستان اجرا شد.

در این آیین دانش آموزان با قرائت پیام مدیرکل کمیته امداد استان ، اجرای برنامه های مختلف شعر و مقاله خوانی و با اهدای هدایای نقدی و غیر نقدی خود به کمک دانش آموزان بی بضاعت شتافتند.

حسین زین الدینی مدیرکمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان میبد در این خصوص اظهار داشت : جشن عاطفه ها برای ترویج فرهنگ انفاق و کمک به همنوعان در جامعه برگزار شده و انتظارمی‌رود که دانش آموزان و والدین آنها این فرهنگ اسلامی را در خانواده‌ها خود نیز  نهادینه کنند.

وی گفت: جشن مهرعاطفه‌ها، همزمان با سراسر کشور در 152 مدرسه شهرستان میبد برگزار شد.

زین الدینی افزود: بیش از 13هزار پاکت هدیه به منظور کمک دانش‌آموزان به هم نوعان بی بضاعت بین مدارس شهرستان توزیع شده است.

مدیرکمیته امداد شهرستان میبد درباره توزیع کمکهای جمع آوری شده اظهار داشت: کمکهای جمع‌آوری‌شده در هر مدرسه توسط مدیران و اولیای مدارس و با نظارت کمیته امداد بین دانش آموزان نیازمند و حتی به تشخیص مربیان در همان مدرسه توزیع می‌شود.

وی با اشاره به اهداف برگزاری جشن عاطفه ها بیان کرد: مشارکت دادن گروه های مختلف جامعه در جشن، رفع نیازهای تحصیلی دانش آموزان نیازمند و اشاعه فرهنگ نوع دوستی از جمله اهداف برگزاری این جشن ها است.

زین الدینی در مورد آغاز این طرح عنوان کرد: مرحله نخست جشن عاطفه ها اواخر شهریور با ایجاد پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی در میادین و میعادگاههای نمازجمعه شهرستان میبد برگزار شد.

در پایان مسئولان و دانش آموزان کمک های نقدی خود را به صندوق های کمیته امداد میبد واریز کردند.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :